Prekių katalogas

Plūdė Elektrinė LED 4+2g / 6+1g / 3+1g / 15+5g Lydekinė / 8g / 10g/ Wagler made in Germany

 • Plūdė Elektrinė LED 4+2g / 6+1g / 3+1g / 15+5g Lydekinė / 8g / 10g/ Wagler made in Germany

  Kodas: 2620351
  189 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.
  Pirkdami galite gauti 189 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  LED plūdė su gerai matomu šviesos diodų. Veikia su 3 V elementu (Baterijos perkamos atskirai). „Smart LED-Electro“ išmanioji „LED-Electro“ plūdė su integruotu kibimo indikatoriumi antenos viduje. Integruotas jutiklis lemia, kad plūdė atpažįsta, kai žuvys įkando. Kibimo metu antenos spalva iškart pasikeičia. Spalvos keitimas yra labai matomas tiek dieną, tiek naktį. Jutiklis yra toks protingas, kad jis gali atskirti įprastus šoninius judesius (bangos ir vandens sroves) nuo žuvies kibimo. Baterija dedama tiesiai į antenos vidų. Plūdė valdoma su 3 V baterija (neįtraukta). Elektrinės plūdės su itin ryškiu šviesos diodu. Puiki alternatyva įprastoms chemilight plūdėms. Plonos formos elektrinė plūdė su gerai matomu LED taikikliu. Veikia su 3 V. Ličio baterija Paryškinimas: prisukamas sriegis ir tarpiklis neleidžia plūdei prarasti liejimo metu. 

 • Elektrinės Wagler plūdės su itin ryškiais LED diodais. Puiki alternatyva įprastoms su šviestukais (chemilight) plūdėms. Wagler formos LED plūdė su gerai matomu LED lepute. Veikia su 3V baterijomis. Baterijos perkamos atskirai. Plūdė Lydekinė Elektrinė Smart Led 5+15g su kibimo indikatoriumi

   

  „Smart LED-Electro“ išmanioji „LED-Electro“ plūdė su integruotu kibimo indikatoriumi antenos viduje. Integruotas jutiklis lemia, kad plūdė atpažįsta, kai žuvys įkando. Kibimo metu antenos spalva iškart pasikeičia. Spalvos keitimas yra labai matomas tiek dieną, tiek naktį. Jutiklis yra toks protingas, kad jis gali atskirti įprastus šoninius judesius (bangos ir vandens sroves) nuo žuvies kibimo. Baterija dedama tiesiai į antenos vidų. Plūdė valdoma su 3 V baterija CR435 /CR425 (neįtraukta).

  Plūdė elektrinė 8/ 10g Elektrinės plūdės su itin ryškiu šviesos diodu. Puiki alternatyva įprastoms chemilight plūdėms. Plonos formos elektrinė plūdė su gerai matomu LED taikikliu. Veikia su 3 V. Ličio baterija CR435 /CR425 Paryškinimas: prisukamas sriegis ir tarpiklis neleidžia plūdei prarasti liejimo metu.

  Wagler 4+2g / 6+1g / 3+1g plūdės elektrinės Elektrinės Wagler plūdės su itin ryškiais LED diodais. Puiki alternatyva įprastoms su šviestukais (chemilight) plūdėms. Wagler formos LED plūdė su gerai matomu LED lepute. Veikia su 3V baterijomis CR435 / CR425 . Baterijos perkamos atskirai.