Prekių katalogas

Pintas Valas MOMOI JIGLINE FAST SINK MX8 Made in Japan Tolimas Metimas Greitai skęstantis 0.18mm 12kg

 • Pintas Valas MOMOI JIGLINE FAST SINK MX8 Made in Japan Tolimas Metimas Greitai skęstantis 0.18mm 12kg

  Kodas: 553031218
  4711 
  5889  Sutaupykite 1178 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 4711 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Naujausios kartos Momoi žvejybos valai. Naujoji serija išleidžiama ribotu kiekiu ir neturi analogų. Unikali skęstanti aštuonių siūlų pinta valas iš Japonijos kompanijos Momoi. Sukurta žvejybai Dugniniai Feeder, Spiningauti ir Karpių Žvejybai. Tamsiai žalia spalva yra mažiau pastebima nejudančiame, purviname vandenyje, todėl padidėja gero sugavimo tikimybė. Pagaminta iš didelio stiprumo PE polietileno siūlų, naudojant naujovišką itin tankaus audimo technologiją.  Pagrindinės savybės yra greitas skendimas, nuostabus stiprumas ir apsauga nuo trinties. Pintas valas  turi absoliučiai apskritą skerspjūvį, kuris užtikrina maksimalų tolimą ir tylų metimą. Be to, valas yra apsaugotas nuo ultravioletinių spindulių ir turi optimalų elastingumo ir minkštumo derinį. Dėl didelio stiprumo ir atsparumo dilimui, JigLine Fast Sink pintas valas taps nepakeičiamu pagalbininku žvejojant feeder , karpių žūklei ir Spiningaujant. 

 • Naujausios kartos Momoi žvejybos valai. Naujoji serija išleidžiama ribotu kiekiu ir neturi analogų. Unikali skęstanti aštuonių siūlų pinta valas iš Japonijos kompanijos Momoi. Sukurta žvejybai Dugniniai Feeder, Spiningauti ir Karpių Žvejybai. Tamsiai žalia spalva yra mažiau pastebima nejudančiame, purviname vandenyje, todėl padidėja gero sugavimo tikimybė. Pagaminta iš didelio stiprumo PE polietileno siūlų, naudojant naujovišką itin tankaus audimo technologiją.  Pagrindinės savybės yra greitas skendimas, nuostabus stiprumas ir apsauga nuo trinties. Pintas valas  turi absoliučiai apskritą skerspjūvį, kuris užtikrina maksimalų tolimą ir tylų metimą. Be to, valas yra apsaugotas nuo ultravioletinių spindulių ir turi optimalų elastingumo ir minkštumo derinį.

  Dėl didelio stiprumo ir atsparumo dilimui, JigLine Fast Sink pintas valas taps nepakeičiamu pagalbininku žvejojant feeder , karpių žūklei ir Spiningaujant.

  Galima įsigyti 100 metrų ritėse.

  Ypatumai:
  didelis skendimo pajėgumas
  didelio stiprumo
  minkštumas ir elastingumas
  tankus apvalus pynimas
  UV apsauga
  apsauga nuo dilimo
  tylus slydimas per žiedus

  Ilgis: 100 m Storis 0,18mm Išlaikymas svoris 12kg Vandenyje 36kg 

 • Alternatyvios prekės

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija