Prekių katalogas

Pietų dėžutės Plieninės 3vnt Thermo Blue Termosas Maistui Maisto Termosas

 • Pietų dėžutės Plieninės 3vnt Thermo Blue Termosas Maistui Maisto Termosas

  Kodas: 60246499
  5499 
  6889  Sutaupykite 1390 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 5499 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Šiame rinkinyje yra trys maisto termo konteineriai – 500ml, 1000ml ir 2000ml. Naudodami šios termo konteinerius turėsite pakankamai vietos keletui patiekalų. Plataus dubens formos dizainas turi nerūdijančio plieno vidų, kuris išlaikys jūsų maistą šiltą iki 4 valandų. Pagaminta iš polipropileno, pietų dėžutės išorė visada atrodys vėsi, net jei viduje yra karšto maisto. 

 • Šiame rinkinyje yra trys maisto termo konteineriai – 500ml, 1000ml ir 2000ml. Naudodami šios termo konteinerius turėsite pakankamai vietos keletui patiekalų.
  PATOGU: terminių pietų indelių rinkinys yra būtent tai, ko jums reikia norint mėgautis pietumis kelyje. 
  THERMAL: Plataus dubens formos dizainas turi nerūdijančio plieno vidų, kuris išlaikys jūsų maistą šiltą iki 4 valandų.
  LENGVAS NEŠTI: Pagaminta iš polipropileno, pietų dėžutės išorė visada atrodys vėsi, net jei viduje yra karšto maisto.
  LENGVAI UŽSEGIAMAS DANGTIS: Dangtis tvirtinamas 4 spaustukais, kurie tvirtai užfiksuoja dėžutę iš visų pusių ir apsaugo nuo nuotėkio ar išsiliejimo.
  Šios stilingos ir modernios talpyklos išliks jūsų mėgstamas maistas šviežias ir skanus! Šis trijų terminių priešpiečių dėžučių rinkinys yra tai, ko jums reikia norint mėgautis maistu kelyje. Tegul tai būna biuro pietūs, išvyka už miesto, žygiai į kalnus ar diena paplūdimyje – priešpiečių dėžutės rinkinį galite pasiimti bet kur. Juose galima saugiai laikyti karštus ir šaltus maisto produktus, taip pat sriubas ar gėrimus, nes jie yra izoliuoti ir nepralaidūs. Tai geriausias būdas mėgautis mėgstamu maistu keliaujant, nesukeliant netvarkos rankinėje ar kuprinėje.
  ​ 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija