Prekių katalogas

Peletės Dynamite Monster Tiger Nut PELLETS 900g

 • Peletės Dynamite Monster Tiger Nut PELLETS 900g

  Kodas: 691041128
  1118 
  1398  Sutaupykite 280 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1118 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Tigrinio riešuto pagrindo Monster Tigernut serijos peletės iš Dynamite. Greitai tirpstančios peletės su dideliu kiekiu naturalių ingridientų, kurie skatina maitinimąsi. „Dynamite Monster Tiger Nut“ granules gamino „Dynamite Baits“, naudodama tuos pačius patikrintus ingredientus, kaip ir nepaprastai populiarius „Monster Tiger Nut“ boilius, su kuriais taip pat būdingas toks pat saldus ir „riešutinis“ aromatas.Lengvai virškinamas, visų karpių mėgiamas maistas - Dynamite Baits peletės. Svoris 0,9kg. Made in England.   

 • Tigrinio riešuto pagrindo Monster Tigernut serijos peletės iš Dynamite. Greitai tirpstančios peletės su dideliu kiekiu naturalių ingridientų, kurie skatina maitinimąsi. „Dynamite Monster Tiger Nut“ granules gamino „Dynamite Baits“, naudodama tuos pačius patikrintus ingredientus, kaip ir nepaprastai populiarius „Monster Tiger Nut“ boilius, su kuriais taip pat būdingas toks pat saldus ir „riešutinis“ aromatas.Lengvai virškinamas, visų karpių mėgiamas maistas - Dynamite Baits peletės.

  Jose gausu aukščiausios kokybės tigrinių riešutų miltų, kuriuose yra natūralių aminorūgščių, tokių kaip lizinas, taip pat būtinų vitaminų ir mineralų. Tada į miltus dedame unikalų ir išskirtinį vanilės pagrindo maistą, sukeldami labai saldų, kreminį ir ilgai išliekantį riešutų skonį. Pridėdam mūsų specialių viso sezono atraktantų iš ledų pramonės – geriausią natūralų tigrinių riešutų pieną. Taigi, šis masalas tikrai pakyla į kitą lygį ir turi nuostabų tirpumo faktorių, kad ir koks šaltas būtų vanduo. Svoris 0,9kg. Made in England.