Prekių katalogas

Peilis Marttiini Reindeer 13 Made in Finland

 • Peilis Marttiini Reindeer 13 Made in Finland

  Kodas: 69149592
  11590
  14589 Sutaupykite 2999
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 11590 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  GRAŽUS IR PRAKTIŠKAS PEILIS SU ŠIAURĖS GAMTOS PRISILIETIMU
  Lynx ašmenys 13cm su kraujo nubėgimo grioveliu, dekoruota rankena iš suomiško gysloto beržo ir šiaurės elnio rago kaulo, tobulinanti skandinavišką dizainą. Nerūdijančio plieno ašmenys (1.4034, HRC 53,5-55) užtikrina patvarumą, o rankenos forma užtikrina tvirtą sukibimą. Odinis dėklas. BENDRAS ILGIS: 25 cm. Gyslotas beržas ir rago kaulas yra natūralios medžiagos – kiekvieno gaminio tonai ir raštai skiriasi. Kiekvienas peilis yra skirtingas ir unikalus.   

 • GRAŽUS IR PRAKTIŠKAS PEILIS SU ŠIAURĖS GAMTOS PRISILIETIMU
  Lynx ašmenys 13cm su kraujo nubėgimo grioveliu, dekoruota rankena iš suomiško gysloto beržo ir šiaurės elnio rago kaulo, tobulinanti skandinavišką dizainą. 

  Universalus Wild Reindeer 13 yra patikimas universalus peilis lauko entuziastams. Lynx ašmenys su kraujo grioveliu ir šiek tiek pasuktu ašmenų galu yra ikoninis Marttiini peilių modelis, kurį 30-ajame dešimtmetyje sukūrė pats Janne Marttiini. Nerūdijančio plieno ašmenys (1.4034, HRC 53,5-55) užtikrina patvarumą, o rankenos forma užtikrina tvirtą sukibimą. Odinis dėklas. BENDRAS ILGIS: 25 cm. 
  Gyslotas beržas ir rago kaulas yra natūralios medžiagos – kiekvieno gaminio tonai ir raštai skiriasi. Kiekvienas peilis yra skirtingas ir unikalus. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija