Prekių katalogas

Peilis Marttiini DELUXE ROAST SET Made in Finland su medine dėžute Steikams Žuviai darynėti nepakeičiamas

 • Peilis Marttiini DELUXE ROAST SET Made in Finland su medine dėžute Steikams Žuviai darynėti nepakeičiamas

  Kodas: 331483012
  11989 
  14989  Sutaupykite 3000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 11989 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Pirmosios kepsnio riekelės išpjaustymas yra ceremonija – todėl kiekvienai šventei reikia gero peilio. Nesvarbu, ar tai drožiamas kumpis, paukštiena ar seitanas, „Marttiini's Deluxe Roast Set“ yra elegantiškas dviejų dalių stalo įrankių rinkinys, papuošiantis jūsų banketą.

  Ilgi, lenkti peilio ašmenys idealiai tinka pjaustyti griežinėlius, o drožimo šakutė padeda išlaikyti kepsnį vietoje. Rankenos pagamintos iš gražaus suomiško garbanoto beržo, turi pirštų apsaugas ir lenktus užpakalius, kad būtų užtikrintas geras ir tvirtas sukibimas.

  Kiekvienas prabangus kepsnių rinkinys yra medinėje dovanų dėžutėje, todėl rinkinys yra puiki dovana. Rekomenduojama plauti rankomis. 

 • Pirmosios kepsnio riekelės išpjaustymas yra ceremonija – todėl kiekvienai šventei reikia gero peilio. Nesvarbu, ar tai drožiamas kumpis, paukštiena ar seitanas, „Marttiini's Deluxe Roast Set“ yra elegantiškas dviejų dalių stalo įrankių rinkinys, papuošiantis jūsų banketą. Ilgi, lenkti peilio ašmenys idealiai tinka pjaustyti griežinėlius, o drožimo šakutė padeda išlaikyti kepsnį vietoje. Rankenos pagamintos iš gražaus suomiško garbanoto beržo, turi pirštų apsaugas ir lenktus užpakalius, kad būtų užtikrintas geras ir tvirtas sukibimas. Kiekvienas prabangus kepsnių rinkinys yra medinėje dovanų dėžutėje, todėl rinkinys yra puiki dovana. Rekomenduojama plauti rankomis. 

  MATMENYS 

  AŠMENĖS ILGIS 15 cm

  BENDRAS ILGIS 27 cm

  MEDŽIAGOS
  AŠMENŲ MEDŽIAGA
  nerūdijantis plienas 1.4034 / X46Cr13, HRC 53,5-55

  RANKOMO MEDŽIAGA
  Suomiškas garbanotas beržas

  PIRŠTŲ APSAUGA
  100 % perdirbtas ABS 

  SAVYBĖS
  PAKUOTĖS
  medinė dovanų dėžutė