Prekių katalogas

Peilis Marttiini Big Game Made in Finland

 • Peilis Marttiini Big Game Made in Finland

  Kodas: 69119449
  8795
  10995 Sutaupykite 2200
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 8795 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  „Martef“ dengti medžiokliniai peiliai yra puikūs įrankiai medžiotojams. Purvą ir drėgmę atstumianti Martef danga sumažina trintį beveik iki nulio, tuo pačiu apsaugodama ašmenis nuo korozijos. Dėl dangos ašmenys itin sklandžiai juda per supjaustytą mėsą ar žuvį, o ašmenis po naudojimo nuvalyti itin paprasta. Big Game yra įspūdingas peilis, tinkamas didelių gyvūnų skerdenų apdorojimui. Peilio rankena yra didesnė nei įprasta, todėl puikiai telpa į didesnę ranką ir pagerina sukibimą. Šis peilis taip pat turi saugią tekstūruotą guminę rankeną ir pirštų apsaugą. AŠMENS ILGIS: 13 cm. BENDRAS ILGIS: 26 cm  

 • „Martef“ dengti medžiokliniai peiliai yra puikūs įrankiai medžiotojams. Purvą ir drėgmę atstumianti Martef danga sumažina trintį beveik iki nulio, tuo pačiu apsaugodama ašmenis nuo korozijos. Dėl dangos ašmenys itin sklandžiai juda per supjaustytą mėsą ar žuvį, o ašmenis po naudojimo nuvalyti itin paprasta.

  Big Game yra įspūdingas peilis, tinkamas didelių gyvūnų skerdenų apdorojimui. Peilio rankena yra didesnė nei įprasta, todėl puikiai telpa į didesnę ranką ir pagerina sukibimą. Šis peilis taip pat turi saugią tekstūruotą guminę rankeną ir pirštų apsaugą. Reguliariai galąskite.

  AŠMENŲ MEDŽIAGA
  nerūdijantis plienas, Martef danga

  RANKENOS MEDŽIAGA
  guma, oranžinė

  MAKŠTIS
  odinė, juoda
  AŠMENS ILGIS: 13 cm. BENDRAS ILGIS: 26 cm 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija