Prekių katalogas

Pavadėlis Titaninis Nickel Titanium 16cm 22cm 30cm

 • Pavadėlis Titaninis Nickel Titanium 16cm 22cm 30cm

  Kodas: 55207071
  489 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 20 vnt.
  Pirkdami galite gauti 489 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Nickel Titanium – tai novatoriškų pavadėlių serija (titano ir nikelio lydinys). Dėl unikalių naujoviško titano ir nikelio lydinio savybių su papildoma danga, pavadėliai padidino stiprumą ir praktiškai neturi atminties. Pavadėliai nesisuka ir, bandant deformuotis, lengvai išsitiesia, yra nedidelio svorio ir nedidelio skersmens su gana didele trūkimo apkrova, dėl to masalo kokybei įtakos neturi. Jie pasižymi didžiausiu atsparumu abrazyvui ir daugybei lenkimų bei deformacijų. Pakuotėje: 1vnt.

 • Nickel Titanium – tai novatoriškų pavadėlių serija, skirta apsaugoti įrankius nuo aštrių plėšrūnų dantų. Tačiau tai yra pagrindinė jų savybė, kuria gali pasigirti daugelis konkurentų; pagrindinis šio modelio privalumas yra jo eksploatacinės savybės, detaliai parengtos projektavimo etape.

  Pavadėlis pagamintas iš titano ir nikelio lydinio vielos, ir puikiai derina šių dviejų metalų savybes. Jis yra lengvas, turi didelį stiprumą, "be atminties"  ir yra labai atsparus deformacijai, taip pat gali šiek tiek išsitempti, o tai teigiamai veikia trūkimo apkrovą ir gali būti naudinga atleidžiant masalą - smūgio sugėrimas leis jums „šaudyti“ įtaisą, nukreipiant judėjimo impulsą priešinga kryptimi.

  Pavadėliai nesisuka ir, bandant deformuotis, lengvai išsitiesia, yra nedidelio svorio ir nedidelio skersmens su gana didele trūkimo apkrova, dėl to masalo kokybei įtakos neturi. Jie pasižymi didžiausiu atsparumu abrazyvui ir daugybei lenkimų bei deformacijų.

  Be to, jie papildomai sutvirtinti termiškai susitraukiančiais vamzdeliais, kurie apsaugo presuojamojo vamzdelio lenkimo tašką nuo lūžio. Medžiaga nebijo sūraus vandens, todėl pavadėliai gali būti naudojami ir žvejyboje jūroje. Pavadėliai turi labai platų ilgio ir apkrovos diapazoną – nuo ​​plonų lengvų pavadėlių iki galingų ir ilgų velkamųjų pavadėlių. 

  Prijungimui abiejuose pavadėlio galuose suformuojamos kilpelės, tvirtinamos gofruotais vamzdeliais su karabinas – palengvins šio modelio valdymą. 

  Pakuotėje: 1vnt