Prekių katalogas

Paletės kablio masalas Neeonz tubes 7mm

 • Paletės kablio masalas Neeonz tubes 7mm

  Kodas: 752010
  990 
  1180  Sutaupykite 190 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.
  Pirkdami galite gauti 990 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • Hiperfluoro pastos masalas, kurį galite sukabinti tiesiogiai arba formuoti. Išskirtinumas: 4 neoninės prisotintos spalvos. Unikali lanksti formulė: apvynioja boilius ir tt arba formuoja bet kokio dydžio masalą. Daugiau nei 150 vnt, 7 mm minkštų užkabinamų jaukų viename vamzdyje. Tobulas momentinis veiksmas: visi Fjuka masalai yra pagerinti specialiu atraktantų deriniu, vadinamu Sensate™. Sensate™ - mikroatraktorius toliau išsisklaido, greičiau nešiojasi ir išskiria 3000 kartų didesnį skonį ir kvapą, nei įprastų aliejaus pagrindu pagamintų atraktantų.

  Su pridėtais atraktantais ir fluoro pigmentais. Puikus povandeninis matomumas patraukia jūsų tikslinių rūšių dėmesį ežeruose, upėse ir kanaluose. Išradingas ypač stimuliuojančių spalvų derinys ir galingas skonio takelis užtikrina puikų sugavimą net šalčiausiomis, drumsčiausiomis žvejybos sąlygomis. Jie taip pat gali būti naudojami norint suteikti boiliams papildomos vizualinio ir skonio patrauklumo. Patogioje, daugkartinio naudojimo tūbelėje. Atidarius tūbelę, jie išliks minkšti iki 12 mėnesių.

  Švarus masalas: Unikali „Fjuka Neeonz“ tekstūra yra pagaminta tik iš atsakingai gautų ingredientų, patvirtintų žmogaus mitybos grandinei su papildomu fluoro pigmentu. Nėra plastikų, gumų, vaško ar dervų. 

    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija