Prekių katalogas

Paletės kablio masalas FJUKA Original 2in1 5MM

 • Paletės kablio masalas FJUKA Original 2in1 5MM

  Kodas: 752023
  580 
  689  Sutaupykite 109 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.
  Pirkdami galite gauti 580 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Itin patrauklios minkštos 10 mm granulės didesnėms žuvims. Daugiau nei 1000 vnt 5 mm granulių kiekviename 195 g maišelyje. Kabinkite tiesiogiai ant kabliuko arba ant plauko sistemos. Unikali lanksti formulė: gaminate lervas, duoną ar kukurūzus. Tobulas momentinis veiksmas: visi Fjuka masalai yra pagerinti specialiu atraktantų deriniu, vadinamu Sensate™. Sensate™ - mikroatraktorius toliau išsisklaido, greičiau nešiojasi ir išskiria 3000 kartų didesnį skonį ir kvapą, nei įprastų aliejaus pagrindu pagamintų atraktantų. 

 • Itin patrauklios minkštos 10 mm granulės didesnėms žuvims. Daugiau nei 1000 vnt 5 mm granulių kiekviename 195 g maišelyje. Kabinkite tiesiogiai ant kabliuko arba ant plauko sistemos. Unikali lanksti formulė: gaminate lervas, duoną ar kukurūzus. Tobulas momentinis veiksmas: visi Fjuka masalai yra pagerinti specialiu atraktantų deriniu, vadinamu Sensate™. Sensate™ - mikroatraktorius toliau išsisklaido, greičiau nešiojasi ir išskiria 3000 kartų didesnį skonį ir kvapą, nei įprastų aliejaus pagrindu pagamintų atraktantų.

  Ežerų, upių ir kanalų laimikiai: neįtikėtinai lankstūs ir paprasta naudoti – nereikia mirkymo ar kitokio pasiruošimo.

  Puikūs sugavimo rodikliai: išbandė tūkstančiai meškeriotojų ir įrodė, kad jaukas laimi rungtynes. Fjuka 2in1 yra nenugalimas upių žuvims, karpiams, karšiams, lynams, upėtakiams, karosams, unguriams, šamams, vėgėlėms ir kt.

  Itin ilgaamžis: kiekviename maišelyje yra daugiau nei 1000 vnt 5 mm granulių, o atidarytas Fjuka išliks minkštas iki 12 mėnesių. (Granules laikykite sandariame maišelyje arba indelyje).

  Tik žmonėms skirti maisto produktai: Fjuka 2in1 gaminamas tik iš aukštos kokybės ingredientų. Nėra plastiko, gumos, vaško ar dervų. Tai tiesiog sveikas, maistingas maistas, kurį mėgsta žuvys (kvietiniai ir kukurūzų miltai, krakmolas ir baltymai su cukrumi ir trupučiu druskos).

  Prisijunkite prie Fjuka revoliucijos šiandien. Įsigykite daugiau nei 1000 granulių dabar ir patys išbandykite šį revoliucinį masalą.