Prekių katalogas

PALAPINĖ ŽIEMINĖ KUBAS 220x220x245cm

 • PALAPINĖ ŽIEMINĖ KUBAS 220x220x245cm

  Kodas: 260155
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Tai labai patogiai ir itin greitai pastatoma – išrenkama palapinė skirta tiek žiemos tiek vasaros sezonui. Puikus sprendimas žieminei žūklei. Palapinė apsaugos nuo vėjo, lietaus ir šalčio. Patvari, drėgmės nepraleidžianti, atspari ugniai, sulaikanti vėją, įleidžianti šviesą, suteikia visapusišką komfortą. Audinys : 300 Oxford nelaidus vandeniui ir neprapučiamas vėjo. Šviesi medžiagos spalva nevargina akių būnant viduje ilgą laiką. Išskirtinio dizaino. Pagaminta iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų. Palapinėje gali būti ir komfortiškai jaustis net keli žmonės vienu metu. Palapinė susideda į patogu transportavimo krepšį. Išmatavimai: 220 x 220 x 245 cm

 • Tai labai patogiai ir itin greitai pastatoma – išrenkama palapinė skirta tiek žiemos tiek vasaros sezonui. Puikus sprendimas žieminei žūklei. Palapinė apsaugos nuo vėjo, lietaus ir šalčio. Patvari, drėgmės nepraleidžianti, atspari ugniai, sulaikanti vėją, įleidžianti šviesą, suteikia visapusišką komfortą.
  Audinys : 300 Oxford nelaidus vandeniui ir neprapučiamas vėjo. Šviesi medžiagos spalva nevargina akių būnant viduje ilgą laiką. Išskirtinio dizaino. Pagaminta iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų. Palapinėje gali būti ir komfortiškai jaustis net keli žmonės vienu metu. Palapinė susideda į patogu transportavimo krepšį.

  Išmatavimai: 220 x 220 x 245 cm

  -Dvejos įėjimo-išėjimo atitraukiamos durys.
  -4 dideli langai kurie garantuoją šviesos pralaidumą.
  -2 ventiliacijos angos.
  -8 tvirtinimo kuoliukai įsukami į ledą.
  -4 virvės palapinės stabilumui užtikrinti, esant stipriam -vėjui.
  -Karkasas pagamintas iš stiklo kompozito Ø 11mm.
  -Patogus krepšys su rankenomis.