Prekių katalogas

Nešiojamas Lauko Prožektorius Led Transformer

 • Nešiojamas Lauko Prožektorius Led Transformer

  Kodas: SKU#167421918960089841
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • Vandeniui atsparus LED prožektorių apšvietimas 150W, 4*AA baterijos. Platus naudojimas: žibintas turi daug režimų (mažo ryškumo, didelio ryškumo ir stroboskopo) ir puikiai tinka naudoti viduje ir lauke, pavyzdžiui, automobilių remontui, dirbtuvėms, statybvietėms, darbui, stovyklavimui, avarinei situacijai, žvejybai, žygiams, medžioklei, tyrimams, paieškai ir t.t.

  1. Patogus ir lankstus: belaidis COB LED prožektorius su patvaria 180 laipsnių pasukama reguliuojama rankena, kurią galite lengvai pakelti ir pastatyti bet kur.
  2、Lengva nešioti ar pakabinti: IP65 atsparumo vandeniui klasė, ši lemputė puikiai tinka stovyklavimui, žvejybai, tyrinėjimams, automobilio priežiūrai arba kaip avarinė lemputė. Rankena atlieka reguliuojamo stovo funkciją.
  3. Mažos energijos sąnaudos ir ilgesnis tarnavimo laikas: energijos taupymas iki 90%, palyginti su halogeniniais prožektoriais. Naudojamų ilgalaikių itin ryškių šviesos diodų niekada nereikia keisti. Daugiau nei vidutinė 25 000 valandų eksploatavimo trukmė.
  4. Tvirtas ir patvarus: Skirtingai nuo kitų gaminių, šis tvirtas prožektorius pagamintas iš itin storo liejo aliuminio su šilumą išsklaidžiančiu korpusu ir buferio apsauga. Jis yra kruopščiai išbandytas dėl poveikio, vibracijos ir ekstremalių temperatūrų.

  Specifikacijos:
  Įėjimo įtampa: 5V
  LED modelis: COB
  Spalvų perteikimo indeksas: 85
  Medžiaga: aliuminio lydinys + ABS
  Šviesos spinduliavimo kampas: 180 laipsnių
  Prekės svoris: apie 467g
  Gaminio dydis: 135*200*60mm
  Apsaugos nuo elektros smūgio klasė: IP65
  Spalvos temperatūra 6500K (šalta balta)
  Galia: 150W
  Apšvietimo laikas: 8-12 valandų
  Baterijos galia: 4 * AA baterijos