Prekių katalogas

Naujos Kartos Inkaras Elektrinis Variklis Tinka Jūroje HASWING CAYMAN 55LB TROLLING MOTOR valdomas Pultu

 • Naujos Kartos Inkaras Elektrinis Variklis Tinka Jūroje HASWING CAYMAN 55LB TROLLING MOTOR valdomas Pultu

  Kodas: 6050700137
  65989 
  79989  Sutaupykite 14000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 65989 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  „Naujos Kartos Inkaras Elektrinis Variklis Tinka Jūroje HASWING CAYMAN 55LB TROLLING MOTOR“ skirtas tiems rimtiems žvejams, kuriems reikalingas universalus variklio valdymas per belaidį rankinį nuotolinį arba laidinį pėdą. Šis funkcinis supakuotas lanko tvirtinimo velkamojo variklio standartinis komplektas yra belaidis rankinis valdymas, aukojimo anodas ir kapsuliuota elektronika. Standartiškai tiekiamas su visais reikalingais nerūdijančio plieno veržlėmis ir varžtais, kad tilptų tiesiai ant valties, arba galite įsigyti su greito atlaisvinimo plokšte, kurios kojų atspaudas yra tik 120 mm x 200 mm, kai nenaudojate. Visuose varikliuose yra LED akumuliatorių matuokliai ir 1,5 metrų laidas. Galimi patobulinti paketai, kuriuose yra laidinis pėdos valdiklis ir greitai atleidžiama tvirtinimo plokštė. Tinka tiek jūroje, tiek gėlo vandens telkiniuose.

 • HASWING CAYMAN W „Haswing Motor“ yra profesionalus trolling variklių gamintojas. Gaminame elektrinį trolling variklį, benzininį variklį ir kitus su jūra susijusius produktus, kurie buvo parduoti skirtingoms Europos, Azijos ir Okeanijos šalims. Žinoma, kad mūsų produktai yra aukštos kokybės; puikus našumas ir daugiau funkcijų už prieinamą kainą, palyginti su kitais.

  „Cayman B Bow Bow Mount Trolling Motor“ skirtas tiems rimtiems žvejams, kuriems reikalingas universalus variklio valdymas per belaidį rankinį nuotolinį arba laidinį pėdą. Šis funkcinis supakuotas lanko tvirtinimo velkamojo variklio standartinis komplektas yra belaidis rankinis valdymas, aukojimo anodas ir kapsuliuota elektronika. Standartiškai tiekiamas su visais reikalingais nerūdijančio plieno veržlėmis ir varžtais, kad tilptų tiesiai ant valties, arba galite įsigyti su greito atlaisvinimo plokšte, kurios kojų atspaudas yra tik 120 mm x 200 mm, kai nenaudojate. Visuose varikliuose yra LED akumuliatorių matuokliai ir 1,5 metrų laidas. Galimi patobulinti paketai, kuriuose yra laidinis pėdos valdiklis ir greitai atleidžiama tvirtinimo plokštė. Tinka tiek jūroje, tiek gėlo vandens telkiniuose.

   

   


  SPECIFIKACIJOS


  „Cayman“ modelis Baltas Tinka Jūroje
  Maks. Įtampa DC 12V /
  Gylio reguliavimo gylio apykaklė
  Maksimali trauka 55 LBS/
  Atramos tipas 3 ašmenų
  „Pro“ greitis, kai visa galia: maks. 1250 aps./min. /
  Baterijos tipas 1x105AH /
  Maksimalus valties ilgis ir apkrova 5,5 m /
  Vairo santykis 360 laipsnių valdymas
  Galia - maks. 660W
  Stiprintuvas - maks. 55A
  Lyginamasis lygis (db) 50 dB
  Kalno lanko kalnas
  Veleno tipas aliuminio
  Veleno ilgis 1370mm

  Kojų valdymas perkamas atskirai

     https://romadaplius.lt/produktas/haswing-cayman-tvirtinimo-plokste-greito-nuemimo-ir-uzdejimo/