Prekių katalogas

Naujos Kartos Elektrinis variklis Haswing Protruar 5.0 24V 160lbs(5HP), 1000mm 5-Arklio Jėgos Naujausios technologijos bešepetėlinis variklis

 • Naujos Kartos Elektrinis variklis Haswing Protruar 5.0 24V 160lbs(5HP), 1000mm 5-Arklio Jėgos Naujausios technologijos bešepetėlinis variklis

  Kodas: 6050719100
  97589 
  99589  Sutaupykite 2000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 97589 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Haswing Protruar 5.0 (5 AG - 160 LBS - 24V) - 3-fazis variklis be šepetėlių, tai mažesnės elektros energijos sąnaudos ir didelė galia, mažesni gabaritai ir svoris. Tvirtas, klasikinės konstrukcijos elektrinis valties variklis didesnei valčiai, nedideliam laiveliui, jachtai manevruoti ir švartuotis uoste, plaustui. Su Protruar 5.0 galima plukdyti didesnę vandens transporto priemonę telkiniuose kur yra aplinkosauginiai apribojimai, ar tiesiog tiems žmonėms, kurie prioritetą skiria ekologiškam transportui. Žinoma tiks ir aktyviau žvejojantiems, mėgstantiems ilgesnius pasiplaukiojimus.


  Protruar 5.0 nesunkiai plukdys 1 ir daugiau tonos ar didesnę jachtą.

  Daugiau apie šiuos variklius skaitykite aprašyme žemiau - informacija apie produktą.  

 •  

  Haswing Protruar 5.0 24V - geras pasirinkimas norintiems pajausti aukštesnių technologijų privalumus - didesnę galią bei ekonomiškas elektros energijos sąnaudas.

  Galia - 160 Lbs / 2520W / maks 105 Amp / apie 5-6 AG kaip traukos ekvivalentas benzininiam varikliui. Tokios galios pakanka varyti didesnę valtį, jachtą, motorlaivį ar plaustą. Vidaus vandenyse nei vėjas, nei bangos nesutrukdys pasiekti numatytų tikslų. Trijų menčių sraigtas sukurs optimalią trauką ir greitį.

  Ekonomiškos energijos sąnaudos - tai pasiekiama dėl šių suderintų faktorių – nedidelis, lengvas ir aptakus variklio korpusas (mažesnis vandens pasipriešinimas), Brushless (bešepetėlinis) trijų fazių 24V variklis, Maximizer (impulsinė srovės tiekimo) technologija, elektroninis, bekontaktinis greičio valdymas. Jokių pasenusių kontaktinių perjungėjų, varžų, jokios šepetėlių trinties – vien tik taupymas! Žinoma stebuklų nebūna, daug priklausys ir nuo jūsų plaukimo stiliaus, ne tik nuo akumuliatoriaus ar ežero dydžio - galioja pagrindinė taisyklė naudojantis elektrinėmis transporto priemonėmis, kuo lėčiau – tuo toliau ir ilgiau. Dar lengviau tai kontroliuosite, stebėdami variklyje esantį akumuliatoriaus talpos indikatorių, jis visada parodys, kada jau laikas sukti link namų.

  Ergonomika ir patogumas - variklio galios / apsukų pasirinkimas kontroliuojamas elektronikos, todėl yra švelniai laipsniškas, tiksliai pasirinksite idealų greitį žvejojant ar pramogaujant.

  Kapitonas įvertins reguliuojamo kampo teleskopinę rankeną - laivui valdyti rumpelį pasieksite stovint, sėdint, ar nuo specifinio jachtos tranco. Kokpite, kajutėje, sandėliuke ar bagažinėje lengvai rasite varikliui vietos pasidėti, nes nulenkus žemyn rankeną jis tampa kompaktišku.

  Kokybė - variklį išbandė ne tik gamintojas, realiomis sąlygomis juos išbandė daugelio šalių vandens mylėtojai. Apie pačius Brushless variklius sakoma – “amžini”, apart guolių ir riebokšlio nėra kam dilti. Variklio startas švelnus, yra apsauga nuo viršytos apkrovos, temperatūros. Sraigtą mechaniškai saugo apačioje esantis pelekas.

  Suteikiama 24 mėn. garantija, o atsitikus gedimui – visada pasiūlysime ir detales, serviso paslaugas, ar praktiškų patarimų.

  Gamta jums padėkos. Plauksite tyliai, neteršdami vandens ir nieko aplink netrikdydami, ar tik ne to mes visi ir ieškome gamtoje?

  Jokių apribojimų - plaukite visur, kur tai įmanoma daryti, bet kuriuo metu, nelaukiant navigacijos pradžios ar kitokių apribojimų pabaigos, be valties registracijos procedūrų ir su tuo susijusių išlaidų!

  Naujausios technologijos - nuotraukoje Haswing Protruar trifazis bešepetėlinis variklis  

  SPECIFIKACIJA

  Įtampa nominali24V
  Galingumas Ag5 Ag
  Variklio svoris, kg14kg
  Įtampa Min / Max17V ~ 26V
  Maksimalios apsukos1450 aps/min
  Maksimali trauka160 lbs
  Srovė A nominali / maksimali100 / 105
  Pavaros0-100% į abi puses
  Galia W nominali / maksimali2400 / 2520
  Baterijos lygio indikatoriusYra
  Taupymo funkcija (Maximizer)Yra
  Ištraukiama rankenaTaip
  Lankstoma rankenaTaip
  Kojos ilgis92cm
  GamintojasHASWING
  Garantija24 mėn.