Prekių katalogas

Naujos 2024 metų Kartos Elektrinis HASWING Variklis OSAPIAN 40LBS

 • Naujos 2024 metų Kartos Elektrinis HASWING Variklis OSAPIAN 40LBS

  Kodas: 605070290
  20889 
  27990  Sutaupykite 7101 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 20889 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Haswing Osapian 40 LBS - aukštos kokybės ir ergonomiškas klasikinės konstrukcijos 12V elektrinis valties variklis mažo ir vidutinio dydžio valčiai, puikus pasirinkimas žvejybai ir ne tik.Teorinė rekomendacija pagal gamintoją - iki 4,7 m ilgio 320 kg valtims. Valtinė rekomenduoja naudoti tipinėse 3 - 3,5 metrų dydžio valtyse.

 • Haswing Osapian 40 LBS - aukštos kokybės ir ergonomiškas klasikinės konstrukcijos 12V elektrinis valties variklis mažo ir vidutinio dydžio valčiai, puikus pasirinkimas žvejybai ir ne tik.Teorinė rekomendacija pagal gamintoją - iki 4,7 m ilgio 320 kg valtims. Valtinė rekomenduoja naudoti tipinėse 3 - 3,5 metrų dydžio valtyse.


  Haswing Osapian 40 lbs- klasikinės konstrukcijos elektriniai valčių varikliai,aukšta kokybė bei ergonomika. Visi modeliai aprūpinti teleskopine reguliuojamo aukščio ir kampo vairalazde (rumpeliu), reguliuojamas kojos aukštis, sumontuotas pastoviai veikiantis baterijos įkrovos LED indikatorius, tai padės kontroliuoti plaukimo atstumą, laiką, racionaliai naudoti akumuliatoriaus energiją, tuo pačiu prailginant jo tarnavimo laiką. Šis variklis turi 2-viejų menčių sraigtą.


  Kokybė

  Elektros variklio šepetėlių laikymo mechanizmas pagamintas iš metalo bei temperatūrai atsparaus kompozito, šepetėlių laideliai prisukami varžtais - jokių galimybių atsirasti deformacijoms ir gedimams susijusiems su temperatūra.
  Visi laidai aukštos kokybės ir elastingi, patikimos ir tvirtos kilputės tvirtinimui prie akumuliatoriaus.

  Ant kontaktinio greičio perjungėjo laidai net tik užmauti per specialias jungtis, kaip pas daugumą tokio tipo variklių, bet jie papildomai fiksuoti varžteliais - patikimas kontaktas bet kokiomis aplinkybėmis. Neretos problemos, kai pas kitus gamintojus dėl blogo kontakto šiame mazge kyla temperatūra, didėja elektros sąnaudos ar net lydosi visas mazgas.

  Haswing Osapian nebuvo nei vieno atvejo, kad būtų sugedęs elektros komponentas, įlietas į paties variklio korpusą - tai neretas gedimas, dėl kurio variklio remontas tampa netikslingas dėl didelių kaštų.

  Ergonomika

  Variklio "galvą" su vairalazde galima pakelti į viršų ir prailginti - tuomet galite stovėdamas spiningauti ir tuo pačiu valdyti lėtai pagal kranto liniją plaukiančią valtį, tai pagerina jūsų žvejybos kokybę ir suteikia daugiau galimybių geram laimikiui : )

  Būna tipinė nepatogumo situacija - plaukiant nedidele plastikine valtimi ir sėdint ant galinio suoliuko, styranti elektrinio valties variklio vairalazdė remiasi į kapitono nugarą, vairuojama nepatogiai užlaužus ranką. Negalima sakyti, kad to pilnai išvengsite su Haswing Osapian, bet bus žymiai patogiau, nes galite ne tik sutrumpinti vairalazdę, bet dar nulenkti žemyn už nugaros, tilpsite sėdėti ant galinio suolo ir nereikės nepatogiai užlaužti rankos.

  Galimybė visą "galvą" su vairalazde nulenkti žemyn lygiagrečiai variklio kojai - tiesiog gėris transportavimui ar saugojimui dėl labai sumažėjančių gabaritų.   
  Įtampa nominali12V


  Maksimali trauka40 lbs


  Srovė A nominali / maksimali36 / 40


  Pavaros5 pirmyn / 3 atgal


  Galia W nominali / maksimali432 / 480


  Baterijos lygio indikatoriusYra


  Taupymo funkcija (Maximizer)Nėra


  Ištraukiama rankenaTaip


  Lankstoma rankenaTaip


  Svoris, kg7,2


  Kojos ilgis92cm


  GamintojasHASWING


  Garantija36 mėn.