Prekių katalogas

Naujas Modelis Deeper Komplektas 2023 metų DEEPER Echolotas Smart Sonar CHIRP+2 + Wifi+GPS +Dovanos Laikiklis Telefono ir Prožektorius Deeper

 • Naujas Modelis Deeper Komplektas 2023 metų DEEPER Echolotas Smart Sonar CHIRP+2 + Wifi+GPS +Dovanos Laikiklis Telefono ir Prožektorius Deeper

  Kodas: 12011
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Riboto kiekio Deeper Trophy rinkinys
  Galingas rinkinys žvejui, nekantraujančiam sugauti savo kitą įspūdingą laimikį. Deeper CHIRP+ 2 belaidis užmetamas sonaras su dovanomis: daugiafunkciniu Deeper žibintu ir patvariu Deeper išmaniojo telefono laikikliu. Lengvai rask idealias žvejybos vietas, apšviesk bet kokią vietovę ar palapinę ir įkrauk įrenginius bei saugiai laikyti telefoną ant bet kokios meškerės. 

 • Galingiausias užmetamas sonaras
   Puiki skiriamoji geba ir itin tikslūs rodmenys net dideliame gylyje
   1 cm tikslumo skiriamoji geba padeda aptikti norimos rūšies žuvis mailiaus būryje ir stebėti net smulkiausią masalą vertikaliai džigaujant. Registruojamas tik minimalus paviršinių atspindžių „triukšmas“, todėl net sekliuose vandenyse sonaro rodmenys bus tikslūs, kad pastebėtum žuvis vos 15 cm atstumu nuo vandens paviršiaus. Tai dar ne viskas – galėsi aptikti dugnines žuvis iki 100 m gylyje.

   Itin toli užmetamas ir lengvai perkeliamas į kitą vietą
   Deeper CHIRP+ 2 turi naują Wi-Fi modulį, kuris suteikia stipresnį ir stabilesnį ryšį iki 120 m, net esant prastam orui. Sonaras CHIRP+ 2 prisijungia prie išmaniojo įrenginio savo skleidžiamu belaidžiu ryšiu, todėl nereikia nei mobiliųjų duomenų, nei interneto ryšio. Šis sonaras labai nedidelis ir lengvas, todėl puikiai telpa žūklės reikmenų dėžutėje ar net kišenėje.

   3 dažnių spinduliai
   Greičiau aptik žuvų susibūrimo vietas skenuodamas vandenis plačiu 47° (100 kHz) spinduliu. Konkrečiai vietai skenuoti pasirink vidutinio pločio 20° (240 kHz) spindulį, o ypač tikslią norimos žuvų rūšies informaciją gauk skenuodamas siauru 7° (675 kHz) spinduliu.

   Greitai įkraunama galinga baterija
   Maitinimo optimizavimas, specialios technologijos ir 37 % talpesnė baterija leidžia Deeper CHIRP+ 2 veikti iki 15 valandų. Vos 2 gramais padidėjęs svoris nė kiek nesumažina patogumo nešiotis, o įjungus energijos taupymo režimą sonaras veikia net iki 20 valandų. Sonaras pilnai įkraunamas vos per 2 val.

   Dovana 

  Deeper žibintas


   Tinka bet kokiai vietovei ar palapinei apšviesti, taip pat Deeper sonarui ar kitiems elektros prietaisams įkrauti. Sveria nedaug, yra mažas ir kompaktiškas.

  Iki 600 lm šviesos srautas
  Blausios šviesos režimu veikia iki 100 valandų
  Integruotas 5400 mAh maitinimo šaltinis
  USB-C / USB jungtis
  Atsparumas vandeniui IP65 

   

  Antra Dovana

  Deeper išmaniojo telefono laikiklis

  Lengvai naudojamas, patvarus silikono laikiklis bet kuriai meškerei. Leidžia patogiai stebėti Deeper sonaro rodmenis, o rankos lieka laisvos laimikiui traukti. Idealiai tinka žvejojant nuo kranto ar įbridus į vandenį.

  Tinka bet kokio tipo meškerei
  Saugiai išlaiko telefoną
  Patvarus ir universalus
  Suderinamas su 9–13 cm įstrižainės telefonais 

   

  Fish Deeper programėlė
   Rask idealias vietas žvejoti naudodamas skirtingus režimus pagal žvejybos tipą ir dar lengviau planuok išvykas. Pasiek savo duomenis bet kuriame įrenginyje 

  Gauk detalius rodmenis su itin tiksliu ir ryškiu vaizdu.Gauk detalius rodmenis su itin tiksliu ir ryškiu vaizdu.
  Žinok, kokia augalija, žuvys ir dugno struktūra yra po vandeniu.Žinok, kokia augalija, žuvys ir dugno struktūra yra po vandeniu.
  Žinok, kokia augalija, žuvys ir dugno struktūra yra po vandeniu.Žinok, kokia augalija, žuvys ir dugno struktūra yra po vandeniu.
  Galima registruoti laimikius su nuotraukomis ir išsamiomis pastabomis.Galima registruoti laimikius su nuotraukomis ir išsamiomis pastabomis. 

  Produkto aprašymas
  CHIRP+ 2 TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

  Medžiagos: ABS korpusas, titano detalės

  Suderinamumas: Sužinoti daugiau

  Sonaro tipas: 3 dažnių CHIRP – siauras CHIRP 675 kHz (kūgio kampas 7°), vidutinis CHIRP 240 kHz (kūgio kampas 20°), platus CHIRP 100 kHz (kūgio kampas 47°)

  Skiriamoji geba: 1 cm siaura Chirp, 2,4 cm vidutinė Chirp, 2,4 cm plati Chirp

  Skenavimo gylis: 15 cm – 100 m

  Sonaro skenavimo greitis: iki 15 skenavimų per sekundę

  Sonaro režimai: Kranto, Valtis, Poledinė žvejyba, Jaukinimo laivelis, Rodyti tik nuskanuotą vaizdą (Nėra GPS duomenų (standartinis))

  Temperatūros jutiklis: integruotas temperatūros jutiklis (0,2 °C tikslumas)

  Veikimo temperatūra: nuo -20 °C iki 40 °C

  GNSS (palaikomos pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos): GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS

  Veikimo laikas: GPS ON iki 9 valandų, GPS OFF iki 15 valandų

  Įkrovimo technologija: greitasis įkrovimas, 80 % per 60 min., 100 % per 110 min.

  Vidinė baterija: ličio jonų, 3,8 V įkraunamoji, 1 300 mAh

  Maitinimo adapteris (komplekte nėra, bet rekomenduojamas): įvestis 110 V / 220 V. Išvesties Micro USB, 5V 2A

  Ryšio tipas: Wi-Fi

  Ryšio diapazonas: stabilus ryšys iki 120 m

  Spalva: dykumų smėlio  
   

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 34989
  36989 Sutaupykite 2000
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija