Prekių katalogas

Naujas Elektrinis Variklis Minn Kota Riptide Transom 55/V 106cm ilgiu turi bepakopį pavarų perjungimą, „Digital Maximizer“, kuris padidina baterijos veikimo laiką iki 5 kartų.

 • Naujas Elektrinis Variklis Minn Kota Riptide Transom 55/V 106cm ilgiu turi bepakopį pavarų perjungimą, „Digital Maximizer“, kuris padidina baterijos veikimo laiką iki 5 kartų.

  Kodas: 69118694-1
  95989
  111989 Sutaupykite 16000
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 95989 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Varikliai gauti yra sandelyje 

  Šis elektros variklis užtikrina tokią pat trauką kaip ir Minn Kota Riptide Transom 55/SC.  Todėl tinka žvejybinėms valtims ir pripučiamoms valtims, kurių bendras svoris iki 1250 kg. 106 cm veleno ilgio elektros variklis taip pat randa savo vietą vidutinio dydžio laivuose. Įprastas priešinis vėjas nėra problema.Tačiau „Riptide Transom 55/V“ turi bepakopį pavarų perjungimą. Tai reiškia, kad šiame elektros variklyje yra „Digital Maximizer“, kuris padidina baterijos veikimo laiką iki 5 kartų. Sunki jūros augmenija nėra kliūtis šiam propeleriui. 

 • Minn Kota Riptide Transom 55/V su 106 cm koto ilgiu

  Šis elektros variklis užtikrina tokią pat trauką kaip ir Minn Kota Riptide Transom 55/SC.  Todėl tinka žvejybinėms valtims ir pripučiamoms valtims, kurių bendras svoris iki 1250 kg. 106 cm veleno ilgio elektros variklis taip pat randa savo vietą vidutinio dydžio laivuose. Įprastas priešinis vėjas nėra problema.

  Tačiau „Riptide Transom 55/V“ turi bepakopį pavarų perjungimą. Tai reiškia, kad šiame elektros variklyje yra „Digital Maximizer“, kuris padidina baterijos veikimo laiką iki 5 kartų.

  Sūrio vandens variklis suderinamas su MKP-7, MKP-32 ir MKP-37 sraigtais.

  Svirties užrakto laikiklis: šis tvirtas 10 padėčių laikiklis turi greitai atjungiamą svirties užraktą ir sustiprintą kompozicinę medžiagą, kuri atspari lankstymuisi, deformacijai ir UV žalai.
  Teleskopinis vairas: lengvai, patogiai ir intuityviai valdykite savo velkamąjį variklį su šešių colių teleskopine grąžule.
  Digital Maximizer™: velkamieji varikliai su Digital Maximizer™ užtikrina iki 5 kartų ilgesnį veikimo laiką vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Šie kintamo greičio velkamieji varikliai leidžia nustatyti tikslų greitį ir tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, taip padeda taupyti akumuliatorių visai žvejybos dienai.
  Pažangi apsauga nuo korozijos: Riptide® variklio apatiniai korpusai yra nuvalyti smėlio pūtimu, tada padengti aliuminiu, kad būtų išvengta oksidacijos ir rūdžių. Tada galutinis miltelinio dažymo sluoksnis suteikia maksimalią apsaugą.
  Paspauskite ir patikrinkite akumuliatoriaus matuoklį: paspauskite aa mygtuką ant velkamojo variklio galvutės, kad akimirksniu pamatytumėte likusį akumuliatoriaus veikimo laiką.
  Maitinimo atrama: 3–1/4 colio skersmens varikliui šis atramas suteikia papildomos galios, kad stumtų sunkią augmeniją. Apima atramos kaištį, veržlę ir poveržlę.
  Nesunaikinamas kompozitinis velenas – garantuotas visam gyvenimui: Jūsų Minn Kota velkamojo variklio pagrindas yra nesuardomas kompozitinis velenas. Tai išskirtinis Minn Kota, ir mes garantuojame tai visam gyvenimui.
  Šalta, tyli galia: kiekvienas „Minn Kota“ apatinis blokas veikia vėsiai, kad prailgintų velkančio variklio tarnavimo laiką, veikia itin tyliai.

  Bendrosios savybės
  Mind Kota Riptide Transom 55/V
  įtampa 12 voltų
  Veleno ilgis 106 cm
  akumuliatoriaus indikatorius Taip
  perjungimo etapai bepakopis
  stūmimas svarų 55
  kp 24.95
  idealiai tinka valties svoriui iki 1500 kg
  svorio apie 9,6 kg

  Ypatingos Minn Kota Riptide Transom 55/SC savybės


  bepakopis greičio valdymas

  „Minn Kota Riptide Transom 55/V“ ir „Riptide Transom“ siūlo bepakopį greičio valdymą. Tai leidžia valtį važiuoti tiksliai norimu greičiu.


  Power Prop

  Sunki jūros augmenija nėra kliūtis šiam propeleriui.

  Pristatymo apimtis:
  1x Minn Kota Riptide Transom 55/V su 106 cm koto ilgiu


   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija