Prekių katalogas

Naujas 2023 metų Bens ® MAX Stipriausias erkių ir vabzdžių repelentas 37ml Purškiamas Apsaugo 98% nuo Erkių ir Uodų Net 10val.

 • Naujas 2023 metų Bens ® MAX Stipriausias erkių ir vabzdžių repelentas 37ml Purškiamas Apsaugo 98% nuo Erkių ir Uodų Net 10val.

  Kodas: 4710
  1089 
  1389  Sutaupykite 300 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 7 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1089 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Aukščiausia apsauga nuo erkių ir uodų, Ben's® MAX erkių ir vabzdžių atbaidymo priemonės maksimalaus stiprumo 100% DEET formulė atbaido įkandusius vabzdžius iki 10 valandų. Įrodyta, kad šis lauko vabzdžių repelentas puikiai tinka stovyklavimui, žygiams ir medžioklei, atbaido erkes ir uodus, galinčius pernešti Laimo ligą, Zikos virusą, Vakarų Nilo virusą ir dengės karštligę. 37ml  Dėl buteliuko jis puikiai tinka kelionės dydžio purškikliui nuo vabzdžių, puikiai tinka jį įdėti į kuprinę, žygio kuprinę ar nešiojamąjį kompiuterį. Taikykite Ben's DEET, kad gautumėte tvirtą, visą dieną trunkančią apsaugą, pagamintą ir išbandytą Naujojo Hampšyro miškuose. 

 • Vienas iš geriausių  gynėjų nuo uodų ir erkių

   


  Išeikite į lauką su Ben's – geriausia apsauga nuo įkandančių vabzdžių. „Ben's“ gaminamas Naujajame Hampšyre, o kankinimas išbandytas Baltuosiuose kalnuose, vabzdžių šalies širdyje.


  100% DEET Max formulė
  Su šiuo viso stiprumo DEET purškikliu nuo vabzdžių susidorokite net su sudėtingiausiomis sąlygomis. Ben's 100 formulėje nėra alkoholio ar priedų – vienintelis dalykas, kurį dedame į butelį, yra DEET.


  10 valandų apsauga
  Mėgaukitės visą dieną lauke ir nereikės pakartotinai purkšti nuo vabzdžių. Beno purškalas nuo vabzdžių iki 10 valandų atbaido erkes, uodus, įkandusias muses, muses, snukius ir snukius.


  Travel Size Bug Spray Kelioninis purškalas nuo uodų ir Erkių
  Griebkite šį kelioninio dydžio Beną ir pasiimkite jį visur, kur einate. Patogus 3,4 uncijos. purškiklis pompomis telpa į žygio kuprinę, kuprinę, pirštinių dėžę, rankinę ar nešiotį.


  CDC rekomenduojamas aktyvusis ingredientas
  Pasirinkite CDC rekomenduojamą veikliąją medžiagą, kad atbaidytų ligas pernešančius vabzdžius. Šia 100% DEET formule lauke žmonės pasitiki daugiau nei 30 metų.


  Apsauga nuo ligas pernešančių vabzdžių
  Naršykite lauke žinodami, kad esate apsaugoti. Beno 100 atbaido erkes ir uodus, galinčius pernešti Laimo ligą, Zikos virusą, Vakarų Nilo virusą ir dengės karštligę. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija