Prekių katalogas

Meškerė Shimano Vengeance Norway 1.65m 30-50lb

 • Meškerė Shimano Vengeance Norway 1.65m 30-50lb

  Kodas: 33001165
  9900 
  12900  Sutaupykite 3000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 9900 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Ilgis 1,65m, užmetimas: 30-50lb, 1 dalys, žiedai: 8, svoris 511g. Shimano Vengeance yra valties meškerė, skirta jūrinei velkamajai žvejybai, taip pat gali būti naudojama upėje žvejojant didelius šamus. 

 • Shimano Vengeance yra valties meškerė, skirta jūrinei velkamajai žvejybai. Sukimas turi padidintą saugos ribą ir didelį atgrasomąjį poveikį padoriai kovai su trofėjų. Ruošinys pagamintas iš kompozitinės medžiagos - XT30 anglies pluošto ir stiklo pluošto derinio, todėl jis yra labai patvarus ir gali atlaikyti dideles apkrovas, skirtas jį lenkti.

  Meškere yra ilga rankena iš EVA, kurios apatinėje dalyje yra užraktas diržo atramai. Norint patikimai pritvirtinti ritę, sumontuotas aliuminio ritės lizdas su dviem veržlėmis, kurios neleidžia atsilaisvinti fiksacijai. Shimano Hardlite žiedai nerūdijančio plieno rėmuose yra sustiprintos konstrukcijos.

  Visi Shimano Vengeance modeliai yra trumpo ilgio (1,65 m) ir vientiso dizaino, kad būtų patogu žvejoti iš valties. Jie taip pat gali būti naudojami upėje žvejojant  didelius šamus.

  valties meškerė stambioms žuvims gaudyti;
  pagamintas iš XT30 & Glass kompozitinės medžiagos;
  rankena pagaminta iš EVA medžiagos su užraktu stabdymui apačioje;
  Shimano aliuminio ritės laikiklis
  Shimano Hardlite žiedai su nerūdijančio plieno rėmais. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija