Prekių katalogas

Magnetas su virve Turbo Trauka iki 130kg

 • Magnetas su virve Turbo Trauka iki 130kg

  Kodas: 005072600070
  8900 
  12700  Sutaupykite 3800 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 8900 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
  Žvejybos magnetais, kaip visi žino, dažnai primena paprastą žvejybą, tačiau čia mes žvejojame ne tikras žuvis, o metalinius daiktus, esančius vandenyje. Galite žvejoti ežeruose, kanaluose, jūroje, bet kur kur reikia ištraukti metalinį daiktą iš vandens. Tai neturėtų stebinti, kad vanduo yra pilnas metalinių daiktų. Tai gali būti įvairūs daiktai. Modernus, bet ir labai seni. Jūs tikriausiai girdėjote naujienose, kad magnetinė žvejyba mūsų šalyje dabar yra labai populiari. Be abejo, nėra taip keista, kad žvejyba su žvejybos magnetu yra viena smagiausių veiklų, kurias galite padaryti, ištraukdami specialius senus daiktus ar seną antikvariatą? Senovinę metalinę skyrnią pilną monetų? Žvejybos magnetai sugalvoti žvejoti magnetus vandenyje. Žvejybos magnetas 48 x 10 mm, su veržle, varžto galvutės varžtu ir 16 m virve keliamoji galia vandenyje iki (130 kg)
 • Žvejybos magnetais, kaip visi žino, dažnai primena paprastą žvejybą, tačiau čia mes žvejojame ne tikras žuvis, o metalinius daiktus, esančius vandenyje. Galite žvejoti ežeruose, kanaluose, jūroje, bet kur kur reikia ištraukti metalinį daiktą iš vandens.

  Tai neturėtų stebinti, kad vanduo yra pilnas metalinių daiktų. Tai gali būti įvairūs daiktai. Modernus, bet ir labai seni. Jūs tikriausiai girdėjote naujienose, kad magnetinė žvejyba mūsų šalyje dabar yra labai populiari. Be abejo, nėra taip keista, kad žvejyba su žvejybos magnetu yra viena smagiausių veiklų, kurias galite padaryti, ištraukdami specialius senus daiktus ar seną antikvariatą? Senovinę metalinę skyrnią pilną monetų? Žvejybos magnetai sugalvoti žvejoti magnetus vandenyje. Žvejybos magnetas 48 x 10 mm, su veržle, varžto galvutės varžtu ir 16 m virve keliamoji galia vandenyje iki (130 kg)

  PASTABA. Naudokite savo rizika.

  Magneto patarimas: Jūsų pirštai gali įstrigti tarp magneto ir daikto, ypač naudojant stipresnius magnetus, tai gali atsitikti su didele jėga. Jei iš objekto nuimate magnetą, darykite tai labai atsargiai. neneškite metalinių daiktų, laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje; radę pavojingų daiktų, tokių kaip granatos, šautuvai ir kt. (Antrojo pasaulinio karo metu), nedelsdami kreipkitės į policiją (skambinkite 112). Šiuos daiktus turi neutralizuoti specializuotos tarnybos. Niekada to nedarykite patys!

  Medžiaga: padengtas nikeliu
  Produkto tipas Žvejybos magnetas
  Ilgis (cm) 2000
  Ilgis (m) 20
  spalva Pilka
  vienoje pakuotėje 1
  Tipas Priedas
  Skersmuo (mm) 60
  Traukimo jėga (kg) 130,00
  Aukštis (mm) 15
  Parengta naudoti taip
  Našumo magnetas (N42)

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija