Prekių katalogas

Kvapas purškiamas su feramonais žuvims Gamintojas Vokietija 50ml

 • Kvapas purškiamas su feramonais žuvims Gamintojas Vokietija 50ml

  Kodas: 159215001
  990 
  1198  Sutaupykite 208 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.
  Pirkdami galite gauti 990 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Gali būti tiesiogiai purškiamas ant guminukų, blizgių, voblerių ir kirminų ar tešlos. Suteikia ilgalaikį poveikį. Masalas dabar patrauklesnis ir nenugalimas nei bet kada. Kvapas purškiamas. Gamintojas Vokietija. Buteliuko talpa 50ml, užtenka 2-3 metams. 

 • MAŽAS FLAKONAS – DIDELIS EFEKTAS

  Meškeriotojai puikiai žino keistą ir nepaiškinamą sindromą, kai vienam kimba, o kitam visai šalia niekas net plūdės nepakrutina, nors valai vienodo skersmens, kabliukai tokie pat, tas pats masalas. Deja, kažkas ne taip ir baigta. Tačiau taip buvo iki neseno laiko, o dabar kaimyno pranašumo priežastis gali būti nedidelis flakonas su kvapniu purškalu, laikomas žūkladėžės kampelyje.

  Aromatų dvelksmas

  Vokiečių žūklės ekspertai neseniai paskelbtuose atsiliepimuose teigia, kad jaukas ir masalai apipurkšti kvapniais sirupais, tampa veiksmingesni. Nors tiek jaukai, tiek masalai turi natūralų, tik jiems būdingą kvapą, tačiau kartais jo nepakanka, kad žuvys suplauktų iš didesnio ploto. Antra, kai tiek jaukas, tiek masalas kvepia vienodai, žuvys neturi jokio stimulo masalą stverti pirmiausiai ir rankioja maistą iš eilės. Trečia, būtent stipresnis kvapas, sklindantis nuo masalo, paskatina žuvis susidomėti siūlomu kąsneliu. Ypač tai aktualu vangaus kibimo dienomis. Ketvirta meškeriojant dažnai būna labai paranku nuslopinti natūralų masalo ir jauko kvapą ir pakvėpinti jį kitu, pvz., konservuotą kukurūzo grūdą apipurkšti uodo trūklio lervos išspaudų sirupu, kad taptų nebejuntamas saldus pirmykštis masalo kvapas. Visos šios gudrybės, kurių praktikuojantys meškeriotojai savo arsenale turi daugiau, padeda realiose salygose prisitaikyti prie žuvų įnorių.

  Ką ir kodėl kvėpiname?

  Purškiamais sirupais galima kvėpinti ne tik šutintus kviečių grūdus, konservuotų kukurūzų grūdus, tešlą, duonos skeveldras, bet ir sliekus, musės lervas, žuvies gabaliukus, krevečių kąsnelius, perluotės išpjovas, o taip pat jauko rutulius ir pabiras, užmetamas laidynėmis arba supilamas specialiais puodeliais, tvirtinamais prie ilgų sudurtinių meškerykočių viršūnės.

  Tiesa, stambūs jauko rutuliai purškalu apdorojami rečiau, nes paprastai kvėpinamas visas mišinys, o štai nedideli jauko rutuliukai, kurie dažniausiai turi neutralų kvapą ir kuriais paprastai jaukinama papildomai, daug veiksmingesni, jei pamaudomi purškalo debesėlyje. Aromato šleifas lieka vandenyje ilgam ir skatina žuvis sukinėtis šalia masalo, Na, o tos aptikusios jauko daleles, plūduriuojančias vandenyje, ima rankioti jas su dvigubu entuziazmu.

  Aromatinių medžiagų, naudojamų žūklėje, asortimentas labai išsiplėtė -dabar jaukai ir masalai gardinami ne tik tradiciniais sirupais, bet ir egzotiniais purškalais. Štai ypač meškeriotojų vertinamų Germany Attraktor Spray purškalų ir pilstomų sirupų gamoje greta tradicinių vanilės, medaus, karamelės ar anyžiaus kvapo preparatų atsirado silkės, ananasų, krevetės, žuvies taukų netgi saldaus sūrio skonio aromatizatorių. Nelaukti kvapai labai dažnai būna veiksmingi nestandartinėse situacijose, prasto kibimo dienomis, juos patariama naudoti, kai vanduo po pavasarinio polaidžio dar nenuskaidrėjęs ir žuvys prasčiau įžiūri vandenyje masalus ir dažnai orientuojasi pagal uoslę.

  Kaip tai daroma?

  Kiekvienas meškeriotojas turi susidaryti savo taktiką, kaip, kur ir kada naudoti kvapnius purškalus. Beje, ekspertų teigimu, patartina vadovautis keliomis taisyklėmis, kurios padeda suformuoti savo purškalų naudojimo atvejų ir nuostatų sąvadą. Patariama nesivadovauti savo uosle ir pojūčiais, nes žuvų skonis ir polinkiai – ne tokie pat kaip žmogaus. Kitaip tariant, tai reiškia, kad ne viskas, kas skanu mums, patrauklu vandenų gyventojams. Klaidinga nuomonė, pabrėžia ekspertai, dažniausiai susidaroma todėl, kad žuvims ir žmonėms vienodai gardūs biskvitai ir meduoliai, medus ir žemuogės.

  Ekpsertai taip pat pataria kvapnius purškalus naudoti saikingai ir atsakingai: nebūtina vienu purškalu kvėpinti visą užmaišytą jauką ir visus masalus – geriau nedidelę porciją jauko, o masalą apipurkšti tada, kai jis užvertas ant kabliuko. Žvejojant dugninėmis su šėryklėmis, geriausia kokiu nors kvapu pagardinti tik tą jauko dalį, kuri prikimšta į šėryklę, o tuo pačiu purškalu apdoroti ir masalą. Tokia taktika padeda per trumpą laiką ir gana tiksliai nustatyti, koks kvapas geriausiai vilioja žuvis.

  Nepamirškite, kad Germany Attraktor Spray purškalų koncentracija – didelė, todėl nereikėtų maudyti juose masalo, kol purškalas ima varvėti nuo jo ant žemės. Taip pat reikėtų atsiminti, kad tam tikru metų laiku įvairios žuvų rūšys geriausiai reaguoja į tam tikrus aromatus, pvz. stambūs karšiai vasarą ypač žavisi karamelės ir braškių kvapais, bet galima pasirinkti ir vanilę arba medų, nes šie kvapai vilioja karšius visą sezoną. Beje, kuojas taip pat. Visos žuvys turi savo pomėgius, bet tai – atskira tema.

  Germany Attraktor Spray purškalų gamoje – ne tik egzotiški arba taikių žuvų (etiketėje nurodoma, koks konkretus purškiamas sirupas geriausiai veikia karšių, kuojų, karpių, lynų, karosų uoslę ir vaizduotę) viliojimui pritaikyti purškalai, bet ir specialūs aromatai, padidinantys plėšriųjų žuvų žūklei skirtų spiningo arba gyvūninės kilmės masalų veiksmingumą. Tai lydekų, sterkų, ungurių, ešerių, upėtakių uoslę veikiantys aromatai. Tad, jei kūrybiškai naudositės purškalų teikiamomis galimybėmis, gali pavykti gerokai pagerinti laimikius. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija