Prekių katalogas

Kostiumas Žieminis Neskęstantis Naujausia (3.0 Versija) EDITION GRAFF FLOAT GUARD NESKĘSTANTIS 2 DALIŲ KOSTIUMAS WARM GUARD Norvegijai ir ant Ledo

 • Kostiumas Žieminis Neskęstantis Naujausia (3.0 Versija) EDITION GRAFF FLOAT GUARD NESKĘSTANTIS 2 DALIŲ KOSTIUMAS WARM GUARD Norvegijai ir ant Ledo

  Kodas: 2716
  45090 
  61989  Sutaupykite 16899 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 45090 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Dydis XXL (2XL) Ūgis 182-188cm

  Dydis XXXL (3XL) Ūgis 176-182cm 

  Dydis XL (XL) Ūgis 176-182cm 

  Žvejybos rinkinys skirtas aktyviems meškeriotojams, žvejojantiems net ekstremaliomis sąlygomis. Dėl BRATEX® membranos su padidintais garų pralaidumo ir atsparumo vandeniui parametrais (8 000 mm H2O / 8 000 g / m2 / 24 val.), ji suteikia šiluminį komfortą, pašalindama drėgmės perteklių iš drabužių vidaus, kartu apsaugodama nuo lietaus, sniego. ir vėjas. Be to, išorinis drabužių sluoksnis buvo padengtas DRY CARE® apdaila, todėl apranga tapo atsparesnė nešvarumams ir dar geriau apsaugo nuo drėgmės. Daugelis praktinių sprendimų suteikia unikalų, funkcionalų charakterį. 

 • Dydžių Lentelė

  Žvejybos rinkinys skirtas aktyviems meškeriotojams, žvejojantiems net ekstremaliomis sąlygomis. Dėl BRATEX® membranos su padidintais garų pralaidumo ir atsparumo vandeniui parametrais (8 000 mm H2O / 8 000 g / m2 / 24 val.), ji suteikia šiluminį komfortą, pašalindama drėgmės perteklių iš drabužių vidaus, kartu apsaugodama nuo lietaus, sniego. ir vėjas. Be to, išorinis drabužių sluoksnis buvo padengtas DRY CARE® apdaila, todėl apranga tapo atsparesnė nešvarumams ir dar geriau apsaugo nuo drėgmės. Daugelis praktinių sprendimų suteikia unikalų, funkcionalų charakterį.

  FLOAT GUARD yra unikalus plūdrumo rinkinys, užpildytas daugiasluoksnėmis poliuretano putomis, kurios padidina naudotojo gebėjimą išlikti vandens paviršiuje kritinėse situacijose. Putplasčio struktūrą sudaro milijonai burbuliukų, sudarančių erdves, kuriose sulaikomas šiltas oras. Tai apsaugo nuo šalčio ir sumažina hipotermijos riziką. Be to, siekiant padidinti naudotojo saugumą pakeliui į žvejybą, apranga aprūpinta šviesą atspindinčiais elementais.

  TEFLON® padengtas audinys užtikrina maksimalų atsparumą vandeniui ir purvui. Dėl savo savybių galima lengvai pašalinti riebias dėmes ir nešvarumus.


  FLOAT – tai aukštos kokybės plūdrumo įdėklas, naudojamas siekiant pagerinti vartotojo plūdrumo parametrus. Unikali FLOAT sistema susideda iš milijonų oro burbuliukų, suspaustų į minkštus ir lengvus
  putos. Uždara putplasčio struktūra neleidžia jai permirkti, todėl galite būti tikri, kad plūdrumo savybės išliks nepakitusios.

  FLOAT įdėklas yra neįtikėtinai lengvas, o dėl 1 mm storio galima derinti daugybę jo sluoksnių. Tiksliai laikantis naudojimo rekomendacijų, FLOAT savybės išlieka nepakitusios ilgą laiką.

  Medvilnė yra pluoštas, supantis augalų sėklas, vadinamas tuo pačiu pavadinimu – medvilnė (Gossypium), kuri turi daug naudos. Vienas iš jo panaudojimo būdų yra minkšto audinio gamyba.
  Galbūt ne visi žino, kad medvilnė turi apie 30 prekinių pavadinimų – priklausomai nuo to, kaip ji apdorojama ir naudojama. Tarp šių pavadinimų yra tie, kurie visiems žinomi iš mados podiumų: satininis aksomas, bet taip pat barchan, veja, balionas, drobė, merle, kalikonas, velvetas ir net ... džinsai.

  Kodėl žmonės taip vertina medvilnę? Daugiausia todėl, kad nejautrina ir malonu nešioti. Jį gali dėvėti chroniškai alergiški ir jautrios odos žmonės. Be to, lyginimas nepraranda savo savybių. Tačiau nepamirškite nuimti lygintuvo nuo marškinėlių, nes dėl natūralios ir organinės medvilnės struktūros labai greitai atsiras degimo žymės ir net skylė drabužiuose. 

  Deja, medvilnė netinka kaip termoaktyvus apatinis trikotažas. Higroskopinės savybės leidžia kaupti vandens molekules kaip plona kempinė, todėl ilgiau dėvint marškiniai ar šortai tiesiog prilimpa prie kūno. Tačiau jis puikiai tinka kartu su sintetiniais audiniais. Jis suteiks šilumos izoliaciją, išlaikys kūno šilumą ir nepraleis šalčio iš išorės.

  UV spinduliuotė – padidinta apsauga

  Kaip žinote, ultravioletinė spinduliuotė sklinda iš Saulės. Tai tik vienas iš daugelio Saulės skleidžiamų elektromagnetinių spindulių. Ultravioletinės spinduliuotės diapazonas yra nuo 400 iki 100 nm ir buvo nustatytas Tarptautinės apšvietimo komisijos (CIE), kuri nurodė tris UV spinduliuotės tipus: UV A, UV B, UV C. UV A spinduliuotę sugeria deguonis. atmosferos sluoksnių, esančių daugiau nei 96 kilometrų aukštyje. UV B spinduliuotę sugeria stratosferos ozono sluoksnis, taip pat vandens garai ir anglies dioksidas. Žemės paviršių pasiekia tik UV C spinduliuotė.

  Siūlų irimas veikiant UV spinduliuotei
  sugerdama energiją sukelia:

  sriegio stiprumo mažinimas
  sumažinant sriegio atsparumą trinčiai
  siūlų spalvų praradimas
  GRAFF drabužiuose su padidintu atsparumu saulės spinduliuotei naudojamos atitinkamos dažančios medžiagos, kurios veikia kaip fotokatalizatoriai, kad sumažintų audinio blukimo ar stiprumo praradimo poveikį.

  Bandant audinio atsparumą UV spinduliuotei, buvo atsižvelgta į šiuos dalykus:

  - bangos ilgis
  - spinduliavimo intensyvumas
  - drėgmė
  - temperatūra
  - kontakto trukmė
  - Anti-vabzdys

  EULAN® SPA 01 anti-vabzdžių apdaila, kuria padengtas RS-1500 audinys, turi vartotojui saugią veikliąją medžiagą, kuri atbaido vabzdžius ir erkes, todėl apsaugo nuo sunkiai aptinkamų ligų.

  EULAN® SPA 01 yra oksidazės pagrindu pagamintas apsaugos produktas, naudojamas, pavyzdžiui, ant karinių drabužių. Jis skirtas užkirsti kelią daugeliui erkių platinamų ligų, maliarijos ar dengės karštligės. Ši technologija skirta audinio pluoštams padengti medžiaga, kuri turi vabzdžius atbaidančių savybių.

  Didelis efektyvumas prieš:

  - Ixodes ricinus (erkė)
  - Aedes aegypti (Egipto uodas)
  - Anopheles maculatus (maliarinis uodas)
  - Culex quinquefasciatus (zvimbiantis uodas)
  - Anopheles gambiae (šakutis uodas)
  - Anopheles albopictus (Azijos tigro kometa)
  - Blakės (Cimex lectularius)
  - Dermatophagoides pteronyssinus (namų dulkių erkės)
  - Priemonė pasižymi dideliu atsparumu plovimui ir trinčiai. Jis neturi kvapo ir nedirgina. Jis suyra vandens valymo proceso metu nuotekų valymo įrenginiuose. tai yra
  nekenksmingas žinduoliams. Patvirtinta pagal Ökotex-Standard 100 standartą.

  RS-1500 antitekstilės savybės išlieka iki 20 skalbimų.


  DRY CARE – tai moderni apdaila, sukurianti vandeniui atsparų išorinį sluoksnį, kurio plika akimi nematyti. Apsaugo nuo drabužių permirkimo lietaus metu ir nuo dėmių, sukeltų, pavyzdžiui, išsiliejus gėrimui.

  DRY CARE sluoksnio naudojimas apima audinio paviršiaus padengimą nekeičiant jo spalvos ar struktūros. Apdaila taip pat neturi įtakos oro pralaidumui, kai drabužiuose naudojama kvėpavimo membrana.

  DRY CARE efektyvumas pagrįstas audinio pluoštų dengimo procesu nanometrų skalėje. Papildomas privalumas yra tai, kad dėl audinio padengimo DRY CARE, jis tampa atsparesnis nešvarumams ir lengviau valomas. Svarbiausia, kad pati apdaila yra visiškai neutrali, todėl neturi jokios įtakos sveikatai.


  THERMO-sistema – tai būdas pasirinkti Graff drabužius pagal vyraujančias oro sąlygas. Tai suteikia vartotojams šiluminį komfortą per oro cirkuliaciją, drėgmės nutekėjimą į išorę ir apsaugą nuo šalčio ir perkaitimo, vėjo ir lietaus.

  THERMO sistemos principas remiasi fizikos dėsniais. Kylanti temperatūra drabužio viduje „išstumia“ prakaitą vandens garų pavidalu į išorę, o tai leidžia palaikyti sausą odos mikroklimatą. Tuo pačiu, dėl tinkamo visų drabužių sluoksnių pasirinkimo (BRATEX® + vilna + termoaktyvus apatinis trikotažas), suteikia šilumos komfortą.

  Apranga iš THERMO sistemos užtikrina kūno vėsinimą oro cirkuliacija karštomis dienomis. Be to, termoaktyviuose apatiniuose esantys sidabro jonai neleidžia daugintis bakterijoms, sukeliančioms nemalonų prakaito kvapą. Svarbiausia THERMO sistemos savybė yra jos dinamika – kuo didesnis temperatūrų skirtumas drabužio viduje ir išorėje, tuo sistema veikia greičiau, suteikdama daugiau drėgmės į išorę arba „priversdama“ orą greičiau cirkuliuoti.

  - šilumos komforto užtikrinimas per oro cirkuliaciją
  - apsauga nuo šalčio, perkaitimo, vėjo ir lietaus
  - sauso odos mikroklimato užtikrinimas, išstumiant drėgmę į išorę
  - drėgmės nutekėjimas į išorę
  - sistemos dinamika reiškia, kad kuo didesnis temperatūros skirtumas lauke ir viduje, tuo greičiau SISTEMA veikia,