Prekių katalogas

Kostiumas Lašišų Žvejybai Lengvas Šiltas Fisherman ICE Fishing Membrana 8000/8000 Salmon Fishing Suit Sweden

 • Kostiumas Lašišų Žvejybai Lengvas Šiltas Fisherman ICE Fishing Membrana 8000/8000 Salmon Fishing Suit Sweden

  Kodas: 6964524
  27890 
  37389  Sutaupykite 9499 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 27890 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Prologic Bank Bound Insulated Jacket Ivy Green/Camo yra lengvas, pilnai paminkštintas ir vandeniui atsparus švarkas su sustiprintomis rankovėmis. Sušildo ir išsausina šaltų žvejybos kelionių metu! Puikiai tinkantis patogiai judėti upių krantais, lengvas, atsparus lietui, minšktas – tai labai aktulu žvejojant Lašišas Šlakius. 

 • Prologic Bank Bound Insulated Jacket Ivy Green/Camo yra lengvas, pilnai paminkštintas ir vandeniui atsparus švarkas su sustiprintomis rankovėmis. Sušildo ir išsausina šaltų žvejybos kelionių metu! Puikiai tinkantis patogiai judėti upių krantais, lengvas, atsparus lietui, minšktas – tai labai aktulu žvejojant Lašišas Šlakius.
  Produkto informacija:
  Sukurta išlaikyti kūno šilumą net šalčiausiomis dienomis, nevaržant judėjimo, leidžiant meškeriotojui išlikti šiltai ir efektyviai žvejoti.
  Deimantinės formos 100% poliesterio audinys su DWR. Žalia/Camo spalva.
  Rankovių sutvirtinimas iš 100% poliesterio Taslon audinio su TPU membrana, 8000mm/800mvp
  Taftos pamušalas, 100% poliesteris

  Kelnės – tai daug kūno šilumos dingsta iš didelių raumenų grupių aplink kojas. Todėl pagaminome itin šiltą dygsniuotą „Bib & Brace“, skirtą šaltiesiems mėnesiams, kai esate žvejyboje. Vandeniui atsparūs sutvirtinimai ant kelių ir nugaros yra sukurti taip, kad meškeriotojas išliktų sausas ir apsaugotų nuo nusidėvėjimo.