Prekių katalogas

Kojinės Mund Pamir antibakterinės -25C DRYTEX® THERMICA Premium

 • Kojinės Mund Pamir antibakterinės -25C DRYTEX® THERMICA Premium

  Kodas: 229010107
  1790 
  2889  Sutaupykite 1099 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1790 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Made in Spain kokybiškos kojinės Pamir. Panaudotas antimikrobinis Cupron audinys, naikinantis prakaito kvapą. DRYTEX® THERMICAL pluoštas yra daugiasluoksnė struktūra, kuri padidina kvėpavimą, išlaikant jūsų odos sausumą. Šiltos, ne per storos, todėl gerai tinka dėvėti ir su paprasta avalyne (ne tik botuose ar bridbačiuose). Skirtos dėvėti iki -25°C.

 •    Made in Spain kokybiškos kojinės Pamir. Panaudotas antimikrobinis Cupron audinys, naikinantis prakaito kvapą. DRYTEX® THERMICAL pluoštas yra daugiasluoksnė struktūra, kuri padidina kvėpavimą, išlaikant jūsų odos sausumą. Šiltos, ne per storos, todėl gerai tinka dėvėti ir su paprasta avalyne (ne tik botuose ar bridbačiuose). Minkštas jaukus vidus. Gerai tinka dėvėti su Goretex avalyne. Ne visi žino, kad klasikinė vilna netinka dėvėti kartu su kvėpuojančia avalyne (kaip Gore-tex). Problema ta, kad natūralios vilnos plaušeliai užkemša membraną ir kvėpavimo efektas dingsta. Skirtos dėvėti iki -25°C.

  Sudėtis: 64% DRYTEX® THERMICAL, 20% Polyamida, 8% FIBER LYCRA® TREATED WHIT CUPRON®, 6% POLYAMIDA CUPRON, 2% FIBER LYCRA®.