Prekių katalogas

Kojinių rinkinys 2 poros Mund Peregrino antibakterinės nuo 0 iki +25C Apsaugo nuo pūslių susidarymo

 • Kojinių rinkinys 2 poros Mund Peregrino antibakterinės nuo 0 iki +25C Apsaugo nuo pūslių susidarymo

  Kodas: 229010205
  4790 
  5989  Sutaupykite 1199 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.
  Pirkdami galite gauti 4790 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • Made in Spain kokybiškos kojinės tiems, kurie praktikuoja žygius pėsčiomis ir (arba) kalnų maršrutus, nes jie apsaugo nuo pūslių susidarymo. Kairė ir dešinė pėda skiriasi, kad būtų galima puikiai prisitaikyti ir sumažinti pūslių atsiradimo riziką. Greitai džiūstančios kojinės su mažo tankio pusiau suspaudžiamomis vietomis, kad pagerintų kraujotaką ir sumažintų nuovargį. Pėdos lankstumo valdymo technologija, padedanti išvengti raukšlių einant. Besiūliai didesniam komfortui. Padas dvigubas pynimas. Vidutinio-aukšto storio. 
  Šis rinkinys, sudarytas iš 2 porų kojinių, vienos tamsiai mėlynos ir vienos juodos, yra termoreguliacinis ir suteikia kūnui vėsos arba šilumos, priklausomai nuo naudojimo sąlygų. SoftAir Plus® pluošto elastingumas garantuoja komfortą, judėjimo laisvę, taip pat puikų prisitaikymą prie pėdos.
  Dėl CUPRON® sudėties ant kulno, padų ir kojų pirštų ši kojinių pakuotė yra antibakterinė ir gydomoji, naikinanti 99,9% bakterijų ir pelėsių, sukeliančių nemalonų kvapą ir padedanti atsinaujinti odai. Puikus prisitaikymas dėl Lycra® pluošto.
  Greitai džiūstančios, abi kojinės turi pusiau suspaudžiančias mažo tankio zonas ir specialiai sukurtą pėdos lenkimą palengvinančią struktūrą. Besiūliai audiniai, turi kilpinį padą, kad būtų lengviau vaikščioti nelygioje vietovėje.

  Charakteristika:

  Antibakterinis ir gydomasis.
  Elastinė juosta, kuri suteikia didesnę pėdos atramą.
  Maksimalus prisitaikymas dėl Lycra® Fiber.
  „Korinis“ mezginys geresniam kvėpavimui.
  Be siūlių
  Sudėtis: 52% poliesteris SoftAir® Plus 25% Lycra® pluoštas 14% CUPRON® poliamidas, 9% poliamidas