Prekių katalogas

Nešiojamas Kelioninis Vandens Filtras

 • Nešiojamas Kelioninis Vandens Filtras

  Kodas: 60255496
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Šiame asmeniniame nešiojamajame vandens filtre naudojamas 0,1 mikrono membranos ir aktyvuotos anglies derinys, kuris gali pašalinti 99,9999% kenksmingų bakterijų ir virusų. Kai keliaujate kur nors į kalnus ar mišką pėsčiomis, nėra galimybės su savimi neštis vandens butelių. Kaip tik šioms progoms galite naudoti vandens filtrą, kad atsigertumėte saugaus ir skanaus vandens. Jis neužims daug vietos ir neapsunkins jūsų kuprinės, tačiau palengvins ir padarys jūsų gyvenimą lauke lengvesnį ir malonesnį. Įdėkite jį į butelį, pripildytą vandens, arba gerkite tiesiai iš gėlavandenių upių ar ežerų. 18cm ilgis, svoris tik 30g. 

 • Šiame asmeniniame nešiojamajame vandens filtre naudojamas 0,1 mikrono membranos ir aktyvuotos anglies derinys, kuris gali pašalinti 99,9999% kenksmingų bakterijų ir virusų.
  TALPA: Filtras gali išvalyti 1000 l (264 gal.) vandens. Pasiekus šį tūrį filtras bus užblokuotas.
  LENGVAS NAUDOTI: Įdėkite į gėlo vandens ežerą, upę ar upelį ir gerkite tiesiai iš jo. Arba pripildykite butelį vandens ir naudokite filtrą kaip šiaudelį.
  DYDIS: vandens filtras yra kompaktiškas, lengvas ir nešiojamas. Jis yra 18cm ilgio ir sveria tik 30g.
  Tai nepakeičiama priemonė bet kokiai veiklai lauke, tokiai kaip žygiai, žvejyba, medžioklė.
  Dabar galite lengvai pagerinti vandens kokybė ir skonį naudodami šį nešiojamąjį vandens filtrą. Kai keliaujate kur nors į kalnus ar mišką pėsčiomis, nėra galimybės su savimi neštis vandens butelių. Kaip tik šioms progoms galite naudoti vandens filtrą, kad atsigertumėte saugaus ir skanaus vandens. Šis asmeninis vandens filtras yra puikus pasirinkimas keliaujant. Jis neužims daug vietos ir neapsunkins jūsų kuprinės, tačiau palengvins ir padarys jūsų gyvenimą lauke lengvesnį ir malonesnį. Įdėkite jį į butelį, pripildytą vandens, arba gerkite tiesiai iš gėlavandenių upių ar ežerų. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija