Prekių katalogas

Kelnės Montura GTX Waterproof Membrana 20.000 / 10.000 Žvejybai Slidinėjimui Juodos- Vandeniui nepralaidūs Pagamintos Italijoje

 • Kelnės Montura GTX Waterproof Membrana 20.000 / 10.000 Žvejybai Slidinėjimui Juodos- Vandeniui nepralaidūs Pagamintos Italijoje

  Kodas: 281215113003
  34900 
  38900  Sutaupykite 4000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 34900 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Lengvos Svoris: 0,74 kg, labai patvarios 3 sluoksnių su PFCec Free DWR apdorojimu ir 20.000K/10.000K membrana audinio kelnės, jos minkštesnes ir ženkliai lengvesnes nei paprastos kelnės. Gerai kvėpuojančios, nereikalauja rimtos priežiūros, lengvos, patogios ilgesniam vaikščiojimui. Vandeniui nepralaidūs YKK užtrauktukai, lengvai galima apsiauti bet kokio dydžio ar aukščio batus/botus yra vidinis sijonas ant batų, o kojų apvadas apsaugos nuo vandens arba sniego patekimo į vidų. Visiškai nepralyjamos ir labai gerai kvėpuojančios.

 • Kelnės GTX Waterproof 20,000 Fishing 2022m. Naujovė

  Lengvos: Svoris: 0,74 kg, labai patvarios 3 sluoksnių su PFCec Free DWR apdorojimu ir 20.000K/10.000K membrana audinio kelnės, jos minkštesnes ir ženkliai lengvesnes nei paprastos kelnės. Gerai kvėpuojančios, nereikalauja rimtos priežiūros, lengvos, patogios ilgesniam vaikščiojimui. Vandeniui nepralaidūs YKK užtrauktukai, lengvai galima apsiauti bet kokio dydžio ar aukščio batus/botus yra vidinis sijonas ant batų, o kojų apvadas apsaugos nuo vandens arba sniego patekimo į vidų. Visiškai nepralyjamos ir labai gerai kvėpuojančios.

  • Kelnės vandeniui atsparios ir kvepuojančios
  • Vyriškos kelnės
  • 3 sluoksnių tamprus nailonas su PFCec Free DWR apdorojimu ir 20.000K/10.000K membrana
  • Flisinis pamušalas
  • Įtempiama juosmens juosta su diržo kilpomis, mygtuku, užtrauktuku ir Velcro užsegimu
  • Rankinės kišenės ir šoninės kišenės su užtrauktuku
  • Reguliuojamas apačia su užtrauktukais
  • Užtraukiami elastiniai getrai
  • Įbrėžimų apsauga ant kraštų
  • Idealus drabužis įvairiems užsiėmimams lauke, žvejyboje, polsiui, išvykoms į gamtą
  Svoris: 0,74 kg

  Pagaminta Europoje, made in EU.  3 sluoksnių nailono audinys (180 g/kv.m) išorėje su ataudų elastine konstrukcija. Sujungta su labai minkštu lengvu poliesterio mezgimu, laminuojant vandeniui nepralaidžia (20 000 mm vandens stulpelis), labai kvėpuojančia (10 000 g/kv. M./24 val.), vėjo nepraleidžiančia poliuretano membrana. Vandenį atstumianti TEFLON EcoElite ™ (PFC FREE DWR) danga apsaugo nuo išorinės drėgmės ir lietaus: audinys nesugeria vandens ir greitai džiūsta net po daugybės skalbimų. Speciali vandenį atstumianti danga užtikrina, kad nėra fluorintų junginių, kenksmingų aplinka. ANTIUV: UPF50+ apsauga nuo saulės.

  Drabužiai be PFC. Tradicinės neperšlampamos striukės arba kelnės atstumia vandenį naudojant sintetinius junginius, žinomus kaip PFC (perfluoro angliavandeniliai). PFC buvo naudojami daugelį metų kaip patvarios vandenį atstumiančios (DWR) dangos, lauko drabužių, įrangos ir avalynės paviršiaus apdorojimas. Ši danga padeda vandeniui atsparioms medžiagoms atstumti vandenį ir nešvarumus. Be šio nematomo skydo vanduo ir purvas prasiskverbtų per sluoksnius, sukurdami drėgną ir drėgną jausmą ir smarkiai sumažindami komfortą. Cheminis ryšys, susidarantis tarp fluoro ir anglies, randamas PFC, yra vienas stipriausių iki šiol žinomų cheminių ryšių: todėl PFC aplinkoje greitai nesuyra. Jų pėdsakai buvo rasti gyvūnuose ir žmonėse. Ši problema, susijusi su šio junginio kaupimu žmonėms ir aplinkai, gali sukelti įvairius padarinius žmonių sveikatai ir ekosistemai, ir tai buvo daugelio diskusijų tarp aplinkosaugos grupių ir lauko drabužių kompanijų priežastis. Pagrindinis PFC išlikimo aplinkoje elementas yra jų cheminės struktūros ilgis arba anglies atomų skaičius struktūroje. Istoriškai lauko drabužių pramonė naudojo ilgų grandinių struktūrizuotus PFC (vadinamus „C8“). Reaguodami į susirūpinimą dėl PFC poveikio aplinkai, pagrindiniai chemijos gamintojai sukūrė trumpesnės grandinės junginius (pavyzdžiui, C6), kurie gali būti mažiau patvarūs. Visoje lauko drabužių ir avalynės kolekcijoje naudojamą DWR „Montura“ pakeitė saugesniu C6 mišiniu. Tačiau DWR C6 vis dar gali būti pavojingas aplinkai, o dauguma bendrovių, įskaitant „Montura“, yra pasiryžusios ieškoti sveikesnių alternatyvų ekosistemai: dėl šios priežasties buvo sukurtos procedūros be DWR PFC FREE. Visi lauko prekės ženklai žino, kad DWR alternatyvos be PFC neturi tokio patvarumo ir našumo kaip ankstesnės C6 ir C8 procedūros. „Montura“ savo produktams pasirinko aukščiausio našumo „PFC Free DWR“ versijas. Drabužiai be PFC* yra sąmoningai pagaminti iš medžiagų, kuriose nėra vandeniui atstumiančių procedūrų, pagamintų iš PFC junginių (perfluoro angliavandenilių). Išoriniai audiniai yra padengti ekologiškai suderinama, vandenį atstumiančia danga, kuri neturi PFC: ši danga yra augalinis, nefluorintas audinys, skirtas ilgaamžiui vandeniui atstumti, ir pagamintas iš 60 procentų atsinaujinančių žaliavų.

  Skalbkite atskirai, naudodami mažą kiekį neutralaus skysčio ploviklio ir be audinių minkštiklio.
  SAUGOKITE NUO ŠVIESOS IR ŠILUMOS ŠALTINIŲ
  Nenaudokite tirpiklių, kad pašalintumėte dėmes

  Sudėtis:
  Audinio įdėklas ant kelnių
  100% POLISTERIS
  PAGRINDINĖS ANTDYBOS audinys
  100% - POLIAMIDAS
  PAGRINDINIAI IŠORINIAI audiniai
  74% - POLIAMIDAS
  20% - POLIESTERIS
  6% - ELASTANAS
  ANTRINIS LINIJOS audinys
  100% POLISTERIS

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija