Prekių katalogas

SIMMS Kelnės aukštos su Primaloft BIB Simms Challenger insulated Toray® Turime ir labai Stambiems Vyrams iki 5XL

 • SIMMS Kelnės aukštos su Primaloft BIB Simms Challenger insulated Toray® Turime ir labai Stambiems Vyrams iki 5XL

  Kodas: 93214114
  38589 
  42989  Sutaupykite 4400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 38589 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Jieškote didlių išmierų 4XL ir 5XL šiltų Kelnių aukštų - Tai Simms Kelnės aukštos Challenger insulated žieminė Labai Stambiems Vyrams.
  Geriausia Simms Kelnės BIB Challenger su pašiltinimu Primaloft. Pasiūta iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - gerai kvėpuoja ir visiškai nepralaidi vandeniui. Šilta ir labai lengva, nevaržo jūsų judesių. Pasiūta iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - gerai kvėpuoja ir visiškai nepralaidi vandeniui. Toray® audinys yra minkštas (lyginant su Goretex, kuris yra kietas). PrimaLoft® užpildas-pašiltinimas šiai dienai yra lengviausias ir šilčiausias sintetinis pašiltinimas pasaulyje. Toks kostiumas (striukė ir kelnės) puikiai tinka lietuviškoms žiemoms žūklei ant ledo. Spalva pilka.

 • Jieškote didlių išmierų 4XL ir 5XL šiltų Kelnių aukštų - Tai Simms Kelnės aukštos BIB Challenger insulated žieminė Labai Stambiems Vyrams.
  Geriausia Simms Kelnės BIB Challenger su pašiltinimu Primaloft. Pasiūta iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - gerai kvėpuoja ir visiškai nepralaidi vandeniui. Šilta ir labai lengva, nevaržo jūsų judesių.Geriausios Simms kelnės Challenger vidutiniame kainos segmente pristatytos ir su pašiltinimu. Pasiūtos iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - labai gerai kvėpuojančios ir visiškai nepralaidžios vandeniui, audinys minkštas (lyginant su Goretex, kuris yra kietas audinys). Centrinis užtrauktukas YKK® VISLON® su lipniu uždengimu (labai kokybiškas). 2 kišenės rankoms išklotos flysu, todėl yra šiltos ir jaukios, ir viena išorinė kišenė. Visos siūlės pilnai užlietos ir nepraleidžia vandens (100% waterproof fully taped seems). 180 gramų PrimaLoft® silver pašiltinimas. PrimaLoft® šiai dienai yra lengviausias ir šilčiausias sintetinis pašiltinimas pasaulyje. Toks kostiumas puikiai tinka lietuviškoms žiemoms žūklei ant ledo (su striuke kartu). Keliuose yra įmontuoti antkeliai (galima drąsiai klauptis ant ledo), antkelius galima išimti, jei jie nereikalingi. Spalva pilka.