Prekių katalogas

Kaukė veido Antibacterial made in Spain

 • Kaukė veido Antibacterial made in Spain

  Kodas: 229010154
  700 
  989  Sutaupykite 289 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 6 vnt.
  Pirkdami galite gauti 700 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Originali higieninė antibakterinė kaukė Mund. Pagaminta Ispanijoje. Vidinis sluoksnis pasiūtas iš organinės nealerginės (hypoallergenic) medvilnės su vandens atstūmimo funkcija, kuri veikia kaip natūralus barjeras prieš virusus ir bakterijas. Ši organinė medvilnė yra labai jauki ir švelni odai, pojūtis toks kaip dėvėtum gaminį iš šilko. Išorinis sluoksnis pasiūtas iš poliesterio su tuo pačiu antivirusiniu-antibakteriniu veikimu. Gamintojas deklaruoja, kad kaukė sulaiko 90-95% bakterijų ir virusų. Kaukė ištestuota Ispanijos tehchnologinių valymo procesų institute (Spanish technical cleaning institute). EU standartas - UNE-EN14683 ir UNE 0065-2020.

 •    Originali higieninė antibakterinė kaukė Mund. Pagaminta Ispanijoje. Vidinis sluoksnis pasiūtas iš organinės nealerginės (hypoallergenic) medvilnės su vandens atstūmimo funkcija, kuri veikia kaip natūralus barjeras prieš virusus ir bakterijas. Ši organinė medvilnė yra labai jauki ir švelni odai, pojūtis toks kaip dėvėtum gaminį iš šilko. Išorinis sluoksnis pasiūtas iš poliesterio su tuo pačiu antivirusiniu-antibakteriniu veikimu. Gamintojas deklaruoja, kad kaukė sulaiko 90-95% bakterijų ir virusų. Tvirtas, atsparus trinčiai audinys. Per šią kaukę lengviau kvėpuoti nei per vienkartines ar per linines/medvilnines. Kilpos netrūkinėja, kaukė lengvai ir greitai paruošiama dėvejimui, nes gerai laiko stabilią formą (paprastai susilenkia per pusę, nereikia vargti kaip su vienkartine kinietiška, kuri kaip "armonika" susilanksto). Be to, kaukė atlaiko net iki 95 skalbimų!

  Kaukė ištestuota Ispanijos tehchnologinių valymo procesų institute (Spanish technical cleaning institute). EU standartas - UNE-EN14683 ir UNE 0065-2020.

  Lengvai nuimama ir uždedama, daugkartinė, nes lengvai skalbiama ir nepraranda savybių. Skalbiant negalima naudoti baliklių, negalima lyginti, tegu kaukė pati išdžiūsta. Skalbti 30C laipsnių temperatūroje.