Prekių katalogas

Karpinis Šėrimo laivelis Bait Boot Carp Master Talpa 2Kg Ilgis 55cm

 • Karpinis Šėrimo laivelis Bait Boot Carp Master Talpa 2Kg Ilgis 55cm

  Kodas: 5000000005
  59900 
  84989  Sutaupykite 25089 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 59900 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  "Carp Master Small" masalinis laivas padidina jūsų galimybes pagauti didesnių ir daugiau žūvų ! Šis maitinimo laivelis yra su kabliu pritvirtinimo spaustukais, kad nuplugdytų jūsų pavadėlius į šėrimo vietą, įmontuotas ryškus apšvietimas žvejojan naktį, dvigubas variklis, patogiu nešiotis laivelį, turi diržą. Talpa konteinerio 2 kg jauko ar baltiminių kukulių. Akumuliatorius įkraunamas per jungtį prie valties iryra skirtas jaukinti žuvį ir nuvežti jūsų masalus į norimą žvejybos vietą

 • Aprašymas
  "Carp Master Small" masalinis laivas padidina jūsų galimybes pagauti didesnių ir daugiau žūvų ! Šis maitinimo laivelis yra su kabliu pritvirtinimo spaustukais, kad nuplugdytų jūsų pavadėlius į šėrimo vietą, įmontuotas ryškus apšvietimas žvejojan naktį, dvigubas variklis, patogiu nešiotis laivelį, turi diržą. Talpa konteinerio 2 kg jauko ar baltiminių kukulių. Akumuliatorius įkraunamas per jungtį prie valties iryra skirtas jaukinti žuvį ir nuvežti jūsų masalus į norimą žvejybos vietą  Tvirta ir tiknka kiekvienai situacijai.
  "Carp Master Small" yra tvirta, masalinis laivas, kurią galite naudoti beveik, bet kokiame vandenyje! Tada pamatysite, kad korpusas su trigubas , labai stabilus vandenyje ir jūs galite lengvai plaukioti į reikiamą žūklės vietą.

  Dėl ryškių žiburių galite tiksliai matyti, kas vyksta tamsoje esant laiveliui vandenyje, o ant nugaros esančių šviesos diodų rodoma baterijos įtampa. Lauke esančios šviesos diodai parodo, kai nuleidžiate jauką į vandenį. Tokiu būdu jūs žinote, kur plaukiate ir maitinate dideliu atstumu net 400m.

  Tvirtas ir stabilus maitinimo valtis visoms sąlygoms
  Dvigubas varžtas su apsauginiu dangteliu nuo nešvarumų
  Ne mažiau kaip keturių kilogramų pašarų talpa
  Dvigubas kablys išleidimas, kad išmesti savo sistemėles su kabliukais atskirai nuo pašarų
  Pasiekti iki 400 metrų
  Ryškūs prožektoriai, kad tavo šėrimo vieta būtų matoma tamsoje
  Bateriją ir nuotolinio valdymo pultas

  Matmenys l x b x h (cm) 55 x 38 x 23
  Eholoto koplekte nėra
  Svoris (kg) 7.80
  Talpa konteinerio 2 kg

  Pavedėlių laikikliai
  Spalva
  Maksimalus diapazonas iki (m) 400
  Maitininimas:Tipas 12V9AH
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija