Prekių katalogas

Išmanioji Elektrinė ORO Pompa Valčiai Elektrinė su Manometru Tai veikia tiek pučiant, tiek išsiurbiant orą iš valties 450 litrų per 1min 12voltų

 • Išmanioji Elektrinė ORO Pompa Valčiai Elektrinė su Manometru Tai veikia tiek pučiant, tiek išsiurbiant orą iš valties 450 litrų per 1min 12voltų

  Kodas: 12028
  17790 
  21789  Sutaupykite 3999 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 17790 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • Valties pompa siurblys yra elektrinis kompresorius, skirtas pripučiamoms valtims, kurių ilgis iki 6 m, turi 12 V maitinimo šaltinį. Siurblyje įrengtas slėgio reguliatorius iki 1000 mbar ir integruotas manometras, turintis du etapus, kurių galia yra 160 ir 450 l / min, jungtys akumuliatoriaus gnybtuose. Tai veikia tiek siurbiant, tiek išsiurbiant orą.

  Pompa yra dviejų pakopų: pirmoji išcentrinė pakopa, ji greitai išpumpuoja tūrį, kurio maksimali talpa yra iki 450 l / min., O pasiekus slėgį įjungiama antroji stūmoklio pakopa, kurios talpa yra iki 160 l / min., Kuri padidina slėgį iki vartotojo nustatyto lygio reguliuojamas monometras. Žingsniai yra sujungti nuosekliai su automatiniu perjungimu, kai pasiekiama 30 mbar. Maksimalus slėgis, kurį gali sukurti šis valties siurblys, yra 1000 mbar.

  Kompresorius išsijungia automatiškai, kai pasiekiamas nustatytas slėgis. Ši funkcija pašalina pripūtimo valties pažeidimo riziką dėl per didelio slėgio pripūtimo metu.

  Siurbdamas orą kompresorius automatiškai neišsijungia. Pašalinus orą, siurblį reikia išjungti, kad jis neperkaistų.
  Dėl ilgo nepertraukiamo siurblio veikimo jis gali perkaisti ir sugesti: kompresorius negali būti eksploatuojamas ilgiau kaip 20 minučių be pauzės. Šis atvejis nebus laikomas garantija!

  Naudojant išsikrovusį akumuliatorių, pripūtimo laikas yra ilgesnis.Siurblio pakuotės matmenys: 30 x 20 x 16 cm; svoris 2,6 kg. Jame yra komplektas adapterių, žarna, maitinimo laidas ir nešiojimo krepšys.

  Elektrinė Pompa valties pompos parduotuvėje garantija yra 24 mėnesių (2 metai nuo pirkimo dienos). Garantija netaikoma maitinimo laidui, gnybtui, krepšiui, krepšio diržui, žarnai ir adapteriams.

  Aprašymas

  Greitis : 160-450 l / min

  Maksimalus slėgis: 1bar / 14,5 psi
  Įtampa: 12V
  Naudojama srovė: 13A

  Garantija 24mėn.