Prekių katalogas

Guminukas Storm Hit Shad 10cm 12g

 • Guminukas Storm Hit Shad 10cm 12g

  Kodas: 69126373
  208 
  258  Sutaupykite 050 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 15 vnt.
  Pirkdami galite gauti 208 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Storm Hit Shad buvo sukurtas specialiai Europos plėšrūnų meškeriotojų poreikiams. Ešerių, starkių ir salačių žūklei masalas tinka visoms įmanomoms situacijoms, o lydekų meškeriotojams su smulkesniais įrankiais minkštas masalas puikiai papildo reikmenų dėžę. Itin minkštas gumos mišinys priverčia jauką dirbti ir viliojančiai vibruoti net menkiausiu judesiu. Šiek tiek aukštesnio kūno profilio Hit Shad išvysto jam būdingą, šiek tiek lėtesnį „riedėjimą“, kai jį paimame, kartu su stipriai vibruojančia irklo uodega. Parduodami po 1 vnt.

 • Storm Hit Shad buvo sukurtas specialiai Europos plėšrūnų meškeriotojų poreikiams. Ešerių, starkių ir salačių žūklei masalas tinka visoms įmanomoms situacijoms, o lydekų meškeriotojams su smulkesniais įrankiais minkštas masalas puikiai papildo reikmenų dėžę.

  Itin minkštas gumos mišinys priverčia jauką dirbti ir viliojančiai vibruoti net menkiausiu judesiu. Šiek tiek aukštesnio kūno profilio Hit Shad išvysto jam būdingą, šiek tiek lėtesnį „riedėjimą“, kai jį paimame, kartu su stipriai vibruojančia irklo uodega. Shad Tail dažnį ir veiksmą taip pat galima reguliuoti nuimant kilį apačioje. Tiesiog jį nupjaukite ir judesiai taps dar ryškesni.

  Kad būtų lengviau pritvirtinti, „Hit Shad“ turi pilvo ir nugaros angas, todėl kabliuką galima puikiai pritvirtinti per kelias sekundes.

  Išsami informacija:

  Tikslinės žuvys: ešeriai, sterkai, salačiai, lydekos
  Ypač minkštas gumos mišinys
  Pilvo ir nugaros skeltukas, kad būtų lengva pritvirtinti
  Veikia su menkiausiais judesiais
  Yra daug skirtingų spalvų
  Uodegos veiksmą galima reguliuoti nuimant kilį
  Dydis: 10 cm - rekomenduojamas kabliuko dydis: 3/0-4/0