Prekių katalogas

Elektrinis USB įkraunamas žiebtuvėlis Hameleonas

 • Elektrinis USB įkraunamas žiebtuvėlis Hameleonas

  Kodas: 60256023
  3099 
  3889  Sutaupykite 790 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 3099 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  ATSPARUS VĖJUI! Šis žiebtuvėlis naudoja elektrinį impulsą, kuris uždega ugnies liepsną. Pagrindinis jo privalumas yra tai, kad jums daugiau niekada nereikės jo papildyti, vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, kad jį įkrautumėte naudodami komplekte esantį USB laidą. Žiebtuvėlis turi dangtį ir mygtuką, kuris apsaugo nuo atsitiktinio užsidegimo. Yra klasikinės formos, tačiau modernaus dizaino žiebtuvėlis atrodo šiuolaikiškai, neturi kvapo. Pristatomas dėžutėje ir gali būti puikia dovana.  

 • MODERNIOS TECHNOLOGIJOS: USB žiebtuvėlis sukuria elektros impulsą, kuris uždega ugnies liepsną
  SAUGU: žiebtuvėlis turi apsauginį dangtelį, kuris apsaugo jį nuo atsitiktinio užsidegimo.
  ĮKRAUJAMAS: dabar jums nereikia naudoti dujų, kad papildytumėte žiebtuvėlį. Jis yra įkraunamas per USB, o tai reiškia, kad jį galima įkrauti bet kur ir bet kada iš maitinimo bloko, kompiuterio ar automobilyje.
  ATSPARUS VĖJUI: Vėjas netrukdys užsidegti cigaretės ar žvakės, nes vėjo gūsis negali nupūsti elektros impulso.
  RINKINYS: USB laidas ir valymo šepetys. Reguliariai valykite lankus, kad žiebtuvėlis tinkamai veiktų.
  Dabar jums nereikia jaudintis, kad naudojant žiebtuvėlį nusideginsite nykščio galiuką. Šis žiebtuvėlis naudoja elektrinį impulsą, kuris uždega ugnies liepsną. Pagrindinis jo privalumas yra tai, kad jums daugiau niekada nereikės jo papildyti, vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, kad jį įkrautumėte naudodami komplekte esantį USB laidą. Žiebtuvėlis turi dangtį ir mygtuką, kuris apsaugo nuo atsitiktinio užsidegimo. Yra klasikinės formos, tačiau modernaus dizaino žiebtuvėlis atrodo šiuolaikiškai, neturi kvapo. Pristatomas dėžutėje ir gali būti puikia dovana.