Prekių katalogas

Dėžutė masalams 4-vnt su sulankstomu padėklu

 • Dėžutė masalams 4-vnt su sulankstomu padėklu

  Kodas: 954600
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
  Puikus rinkinys visų rūšių masalams laikyti – absoliutus MUST HAVE kiekvienam meškeriotojui!!! Rinkinį sudaro: 1 x 0,4 litro talpa; 2 x 0,7 litro talpos; 1 x 1,4 litro talpa; 2 x labirintai, kad masalas nepabėgtų, sulankstomas padėklas su sriegiu. Gamybai naudojama medžiaga nereaguoja su kitais elementais ir vandeniu ir yra saugi visų rūšių augaliniams ir gyviems masalams laikyti. Kiekvienas konteineris turi dangtelį su angomis, leidžiančiomis patekti orui. Medžiaga yra tokia lanksti, kad gali būti naudojama ištisus metus – net esant neigiamai temperatūrai, taip pat yra UV spindulius atspindintis stabilizatorius, užtikrinantis didesnę masalų apsaugą.
 • Sulankstomas stovelis turi sriegį, kuriuo pagrindą galima prisukti prie atramos arba stovo. Puikus rinkinys visų rūšių masalams laikyti – absoliutus MUST HAVE kiekvienam meškeriotojui!!!

  Labai patogus rinkinys žvejybai. Gamybai naudojama medžiaga nereaguoja su kitais elementais ir vandeniu ir yra saugi visų rūšių augaliniams ir gyviems masalams laikyti. Kiekvienas konteineris turi dangtelį su angomis, leidžiančiomis patekti orui. Gamybai naudojama medžiaga yra tokia lanksti, kad gali būti naudojama ištisus metus – net esant neigiamai temperatūrai, taip pat yra UV spindulius atspindintis stabilizatorius, užtikrinantis didesnį masalų patvarumą ir apsaugą. Šio rinkinio dėka galime laikyti ir nešioti masalus.