Prekių katalogas

Dėžutė masalams 3+1 su sulankstomu padėklu

 • Dėžutė masalams 3+1 su sulankstomu padėklu

  Kodas: 954700
  2900 
  3700  Sutaupykite 800 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.
  Pirkdami galite gauti 2900 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Puikus rinkinys visų rūšių masalams laikyti – absoliutus MUST HAVE kiekvienam meškeriotojui!!! Rinkinį sudaro:1 indas 0,4 l talpos su labirintu kirmėlėms ir kt. masalams; 1 indas 0,7 l talpos su labirintu; 1 x 0,7 l talpos (be labirinto); 1 x 1,4 l talpos (be labirinto); 1 sulankstomas laikiklis su adapteriu 3 indams. Gamybai naudojama medžiaga nereaguoja su kitais elementais ir vandeniu ir yra saugi visų rūšių augaliniams ir gyviems masalams laikyti. Kiekvienas konteineris turi dangtelį su angomis, leidžiančiomis patekti orui. Medžiaga yra tokia lanksti, kad gali būti naudojama ištisus metus – net esant neigiamai temperatūrai, taip pat yra UV spindulius atspindintis stabilizatorius, užtikrinantis didesnę masalų apsaugą.

 • Sulankstomas padėklas turi sriegį, kuriuo pagrindą galima prisukti prie atramos arba stovo. Puikus rinkinys visų rūšių masalams laikyti – absoliutus MUST HAVE kiekvienam meškeriotojui!!!

  Labai patogus rinkinys žvejybai. Gamybai naudojama medžiaga nereaguoja su kitais elementais ir vandeniu ir yra saugi visų rūšių augaliniams ir gyviems masalams laikyti. Kiekvienas konteineris turi dangtelį su angomis, leidžiančiomis patekti orui. Gamybai naudojama medžiaga yra tokia lanksti, kad gali būti naudojama ištisus metus – net esant neigiamai temperatūrai, taip pat yra UV spindulius atspindintis stabilizatorius, užtikrinantis didesnį masalų patvarumą ir apsaugą. Šio rinkinio dėka galime laikyti ir nešioti masalus.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija