Prekių katalogas

Dėžė žieminė Lengva Rapala ICE G2

 • Dėžė žieminė Lengva Rapala ICE G2

  Kodas: 69141353
  9890 
  12989  Sutaupykite 3099 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 9890 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Rapala žieminė dėžė ICE G2 pagaminta iš izoliuojančios tvirtos polistirolo medžiagos, ant kurios šilta ir gera sėdėti žvejojant ant ledo. Labai mažas svoris. Nesugeria vandens. Viduje 2 nuimamos sienelės. Petnešėlė. Vasarą galima naudoti kaip aušintuvą. Iš viršaus atlaiko iki 250 kg svorį. Matmenys: 41×28×h45cm. 

 • Rapala žieminė dėžė ICE G2 pagaminta iš izoliuojančios tvirtos polistirolo medžiagos, ant kurios šilta ir gera sėdėti žvejojant ant ledo. Labai mažas svoris. Nesugeria vandens. Viduje 2 nuimamos sienelės. Petnešėlė. Vasarą galima naudoti kaip aušintuvą. Iš viršaus atlaiko iki 250 kg svorį. Matmenys: 41×28×h45cm.

  Pažangiausia žieminė dėžė rinkoje. Renkantis žieminę dėžę svarbiausia kad ji būtų lengva, funkcionali, tvirta ir neskleistų didelių garsų. Pagaminta iš super tvirto putplasčio ji niekada nesulinks, nesulūš ir nepakeis formos. Tuo pačiu ji yra gerokai lengvesnė už plastikines ar skardines dėžes. Viduje nešami daigtai yra geriau apsaugoti nuo išorės šalčio. Ir kas svarbiausia - prie šios dėžės galime tvirtinti įvairius priedus: meškerių dėkliukus / laikiklius, staliuką, puoduko laikiklį ar net meškerytės žvejybos laikiklį.