Prekių katalogas

Dėžė PLANO su ratukais Ekstra Large

 • Dėžė PLANO su ratukais Ekstra Large

  Kodas: 601563753
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Kokybė. Ilgaamžiškumas. Universalumas. Žvejas, pasirinkęs Plano dėžutę, įsitikins, kad visas tris šias savybes galima suderinti. Šios dėžės, vienos perkamiausių pasaulyje, buvo sukurtos optimaliam žūklės reikmenų (net ir silikoninių masalų) laikymui.
  Kompaktiški, tačiau erdvūs lagaminai tinka visų rūšių meškeriotojams: juos galite pasiimti ir į valtį, ir į krantą – beveik bet kur. Plano dėžės – tai didžiausio pasaulyje priedų gamintojo atsakymas žvejybos reikmenims laikyti ir transportuoti tiems žvejams, kurie nori geriausio. 

 •  

  Laikykite ir perkelkite visą savo įrangą naudodami šią naujai sukurtą didelę dėžę. Ypatybės apima sustiprintą nuimamą dangtį, leidžiantį lengvai sukrauti daiktadėžes. Turi tvirtai prigludusius spaustukus su keturiais tvirtais skląsčiais, kurie yra atsparūs rūdijimui, su galimybe pridėti spyną su spynos skirtuku, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Abiejose pusėse yra surišimo laikikliai (su guma ir pan.). Patobulinti ratai ir įgilintos rankenos palengvina transportavimą naudojant tvirtas metalines ašis.

  Visos funkcijos:
  Smūgiams atspari plastikinė konstrukcija 
  Sustiprintas nuimamas dangtelis
  Užrakinami, patvarūs skląsčiai
  Integruoti ratai sklandžiam transportavimui
  Pririšami ilgintuvai saugiam transportavimui
  Išorinis dydis yra 94,85 (ilgis) x 45,72 (plotis) x 36,51 (aukštis) cm
  Vidinis dydis (mažiausias) yra 75,56 (ilgis) x 34,29 (plotis) x 36,51 (aukštis) cm
  Svoris tuščias: 2,7kg
  Tūris: 102L (apytiksliai)  Pagaminta JAV