Prekių katalogas

Dėklas meškerėms Tactical 3 Rod Carp Shimano

 • Dėklas meškerėms Tactical 3 Rod Carp Shimano

  Kodas: 33913360
  11990 
  14989  Sutaupykite 2999 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 11990 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Matmenys: 200cm x 33cm x 25cm, tinka: 3 meškerėms. Galimas papildomas 2 išorinių meškerių tvirtinimas (spod + žymeklis) su kišene svoriui ir tinkleliu, stipriai paminkštintas vidus su padalijimu. Aero Quiver sistema, įskaitant standartinį pečių dirželį. Medžiaga: poliesteris ir PVC. Supakuota į originalią pakuotę, tinka dovanai.

 • Tactical 12ft siūlo jums organizuotą dizainą ir daug vietos. Naudojant tradicinį alyvuogių rudos spalvos dizainą, ypatingas dėmesys buvo skiriamas dizaino paprastumui, taip pat stabilumui ir ilgaamžiškumui. Dėklas turi dvigubas siūles ir turi ypač stabilius Duralast užtrauktukus. Be to, buvo integruotos PVC paminkštinimas, kuris dar labiau pagerino patvarumą. Su Tactical 12ft užtikrinate geriausią įmanomą mėgstamos karpinės meškerės apsaugą. Su papildoma tinkline kišene ir kišene svoriui, šis dėklas užtikrina idealų organizavimą, net kai esate kelyje. Viduje yra korpuso padalijimas ir tvirtas paminkštinimas, kuris apsaugo jūsų meškeres nuo smūgių ir lūžimo. Dėl patogaus ir reguliuojamo Aero Quiver peties diržo galite neštis jį tiesiai į žvejybos vietą.

  Produkto Aprašymas: Matmenys: 200cm x 33cm x 25cm tinka: 3 meškerėms. Galimas papildomas 2 išorinių meškerių tvirtinimas (spod + žymeklis) su kišene svoriui ir tinkleliu, stipriai paminkštintas vidus su padalijimu. Aero Quiver sistema, įskaitant standartinį pečių dirželį. Medžiaga: poliesteris ir PVC.