Prekių katalogas

Daugiafunkcinis įrankis Kirvis 20cm

 • Daugiafunkcinis įrankis Kirvis 20cm

  Kodas: 60256420
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Sujungia dešimt nepakeičiamų įrankių įvairioms situacijoms: plaktuką, kirvį, peilį, skardinių ir butelių atidarytuvą, veržliaraktį, įrankį, dildę, plokščią atsuktuvą ir atsuktuvo antgalius. Pagamintas iš nerūdijančio plieno, šis daugiafunkcis įrankis yra patikimas, tvirtas ir atsparus rūdims. Ilgis 20cm.

 • Sujungia dešimt nepakeičiamų įrankių įvairioms situacijoms: plaktuką, kirvį, peilį, skardinių ir butelių atidarytuvą, veržliaraktį, įrankį, dildę, plokščią atsuktuvą ir atsuktuvo antgalius.
  Universalus: Daugiafunkcis įrankis gali būti naudojamas įvairiose gyvenimo situacijose, namuose ar lauke.
  Patvarus: Pagamintas iš nerūdijančio plieno, šis daugiafunkcis įrankis yra patikimas, tvirtas ir atsparus rūdims. Jis nesuges ir tarnaus jums ilgai.
  NEŠIOJAMAS: Dėl minkšto nailono apvalkalo įrankį lengva laikyti ir nešiotis. Apvalkalą galima pritvirtinti prie diržo.
  PUIKI DOVANŲ IDĖJA: Šis daugiafunkcis įrankis yra nepakeičiamas ir reikalingas aksesuaras nuotykių ieškotojams, „pasidaryk pats“ mėgėjams.
  Tvirtas, patvarus ir paprastas naudoti, šis daugiafunkcis įrankis taps būtinu jūsų įrankių dėžės priedu. Jis yra patogus dėl daugiafunkcinės funkcijos ir gali pakeisti daugelį kitų instrumentų. Daugiafunkcis įrankis tinka namų tobulinimui ir nuotykiams lauke, todėl nepalikite jo namuose eidami žvejoti, medžioti, žygiuoti ar stovyklauti. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija