Prekių katalogas

Daugiafunkcinis BBQ įrankis 30cm

 • Daugiafunkcinis BBQ įrankis 30cm

  Kodas: 60256415
  5390 
  5989  Sutaupykite 599 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 5390 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Su naujuoju BBQ grilio daugiafunkciniu įrankiu kepimas ant grotelių tampa lengvas ir malonus! Šeši įrankiai, skirti geriausiai mėsai paruošti: mentele su butelių atidarytuvu, marinato silikoniniu šepetėliu, kepimo šakute, peiliu, kamščiatraukiu ir vyno atidarytuvu. Ilgis 30cm. Jūsų naujasis daugiafunkcis BBQ įrankis yra pagamintas iš maistinio nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus rūdims ir lengvai valomas. Kompaktiškas ir patogus!
   

 • DAUGIAFUNKCINĖ: Su naujuoju BBQ grilio daugiafunkciniu įrankiu kepimas ant grotelių tampa lengvas ir malonus! Šeši įrankiai, skirti geriausiai mėsai paruošti: mentele su butelių atidarytuvu, marinato silikoniniu šepetėliu, kepimo šakute, peiliu, kamščiatraukiu ir vyno atidarytuvu.
  PATOGU IR LENGVAI PARDUOTUVĖ: Jūsų naujasis daugiafunkcis BBQ įrankis yra kompaktiškas ir daugiafunkcis tuo pačiu metu. „6-in-1“ kepimo rinkinys išsiskleidžia, kad būtų lengva ir patogu naudoti.
  KOKYBĖ: Jūsų naujasis daugiafunkcis BBQ įrankis yra pagamintas iš maistinio nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus rūdims ir lengvai valomas.
  PUIKI DOVANŲ IDĖJA: BBQ daugiafunkcis įrankis yra puiki dovana BBQ mėgėjui. Jis tiekiamas kartoninėje dėžutėje, todėl tai šauni ir neįprasta dovana.
  Švęskite šventes su šeima ir draugais, o naujasis daugiafunkcis grilio įrankis padės iškepti geriausią kepsnį! Kepimas ant grotelių parke su draugais, kieme su šeima ar net laive jūroje – visa tai įmanoma su šiuo nuostabiu BBQ grilio įrankiu. Su savo naujuoju kepsninės daugiafunkciu įrankiu visada po ranka turėsite visus reikalingus kepimo įrankius. Dėl slankiojančio dizaino 6 viename nieko nepaliksite. Dėl aukštos kokybės medžiagos šis BBQ daugiafunkcis įrankis yra patvarus, atsparus rūdims ir lengvai valomas! 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija