Prekių katalogas

Boiliai Dynamite CARPTEC SALMON 1.8kg

 • Boiliai Dynamite CARPTEC SALMON 1.8kg

  Kodas: 692041789
  1756 
  2195  Sutaupykite 439 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1756 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Fantastiškas boilių asortimentas, siūlantis vienus geriausių skonių rinkoje. Bazinis mišinys su dideliu atraktanto išsiskyrimu, kad pritrauktų ko daugiau žuvies nedelsiant. Svoris 1,8kg. Lašišos skonio. 1,8 kg maišuose prie „Boiles Dynamite Carptec“ pridedamas nemokamas paketėlis pop-up boiliu, kuriuos galima išbandyti, taip suteikiant žvejams galimybę eksperimentuoti ir optimizuoti kibimo strategijas. Made in England.

 • 1,8 kg maišuose prie „Boiles Dynamite Carptec“ pridedamas nemokamas paketėlis pop-up boiliu, kuriuos galima išbandyti, taip suteikiant žvejams galimybę eksperimentuoti ir optimizuoti kibimo strategijas. Atraskite Boiles Dynamite Carptec Salmon – puikų pasirinkimą karpių žvejybos entuziastams, ieškantiems precedento neturinčių rezultatų. Šis naujoviškas boilis, iš pradžių sukurtas intensyviam kibimui Europoje, buvo ištobulintas taip, kad pasiūlytų aukščiausią kokybę ir užtikrintų puikų našumą kiekvienoje žvejybos sesijoje.

  Naudojant patikrintus klasikinius skonius, Carptec asortimentas išlaikė laiko išbandymą. Visiškai naujas „Carptec“ atrodo geriau nei bet kada anksčiau, turi įspūdingesnį pagrindinį mišinį ir patobulintą skonio diapazoną. Dėl šių savybių Boiles Dynamite Carptec yra ne tik kokybiškas masalas, bet ir patikimas pasirinkimas žvejams, ieškantiems pastovių rezultatų.

  Kodėl verta rinktis Boiles Dynamite Carptec?
  Boiles Dynamite Carptec Salòmon puikiai tinka sunkioms kibimo situacijoms ir yra idealus sprendimas karpių žvejybos naujokams. Dėl įrodyto veiksmingumo tiek JK, tiek užsienyje, šie boiliai pasižymi įspūdingais rezultatais, todėl kiekviena žvejybos sesija yra unikali patirtis.

  Pagrindiniai privalumai
  ✔ Puikiai tinka sunkiam kibimui
  ✔ Klasikiniai ir patikrinti skoniai karpiams pritraukti
  ✔ Patobulintas bazinis mišinys, užtikrinantis puikų našumą
  ✔ Idealiai tinka patyrusiems meškeriotojams ir pradedantiesiems