Prekių katalogas

Boiliai DYNAMITE BAITS CARPTEC STRAWBERRY CREME 900G 20MM

 • Boiliai DYNAMITE BAITS CARPTEC STRAWBERRY CREME 900G 20MM

  Kodas: 692041759
  1276 
  1595  Sutaupykite 319 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1276 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Dynamite Baits Carptec Strawberry & Crème boiliai yra kokybiški boiliai, skirti karpių žvejybai. Šie boiliai yra raudonos spalvos ir saldaus skonio. Be to, iš boilių išsiskiria daug atraktorių, todėl jie puikiai tinka momentinei žvejybai. Made in England. 900g 20mm.

 • Atraskite Boiles Dynamite Carptec STRAWBERRY CREME – puikų pasirinkimą karpių žvejybos entuziastams, ieškantiems precedento neturinčių rezultatų. Šis naujoviškas boilis, iš pradžių sukurtas intensyviam kibimui Europoje, buvo ištobulintas taip, kad pasiūlytų aukščiausią kokybę ir užtikrintų puikų našumą kiekvienoje žvejybos sesijoje.

  Naudojant patikrintus klasikinius skonius, Carptec asortimentas išlaikė laiko išbandymą. Visiškai naujas „Carptec“ atrodo geriau nei bet kada anksčiau, turi įspūdingesnį pagrindinį mišinį ir patobulintą skonio diapazoną. Dėl šių savybių Boiles Dynamite Carptec yra ne tik kokybiškas masalas, bet ir patikimas pasirinkimas žvejams, ieškantiems pastovių rezultatų.

  Kodėl verta rinktis Boiles Dynamite Carptec?
  Boiles Dynamite Carptec puikiai tinka sunkioms kibimo situacijoms ir yra idealus sprendimas karpių žvejybos naujokams. Dėl įrodyto veiksmingumo tiek JK, tiek užsienyje, šie boiliai pasižymi įspūdingais rezultatais, todėl kiekviena žvejybos sesija yra unikali patirtis.

  Pagrindiniai privalumai
  ✔ Puikiai tinka sunkiam kibimui
  ✔ Klasikiniai ir patikrinti skoniai karpiams pritraukti
  ✔ Patobulintas bazinis mišinys, užtikrinantis puikų našumą
  ✔ Idealiai tinka patyrusiems meškeriotojams ir pradedantiesiems 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija