Prekių katalogas

Blizgė universali Izumi TI-Sing

 • Blizgė universali Izumi TI-Sing

  Kodas: 600280003
  790 
  989  Sutaupykite 199 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 790 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Galima naudoti tiek žieminės žvejybos metu, tiek vasarą, atvirame vandenyje. Daugiafunkcis masalas, kuris tikrai praplės jūsų laimikio asortimentą. Specialaus dizaino „Izumi Ti Sing Blade“ leidžia lengvai ir įvairiai transformuoti, keisti žaidimą plačiu diapazonu – nuo ​​aukšto iki žemo dažnio. Norėdami tai padaryti, tereikia perkelti masalo tvirtinimo tašką į vieną iš trijų angų ir pritvirtinti. Šis gaminys yra universalus ir ne tik todėl, kad tinka bet kuriuo metų laiku, bet ir todėl, kad jį galima naudoti įvairių tipų rezervuaruose ir sugauti gerą laimikį. Tą patį galima pasakyti ir apie greitai tekančius vandenis, kur Izumi Ti Sing Blade taip pat duoda puikių rezultatų.  

 • Galima naudoti tiek žieminės žvejybos metu, tiek vasarą, atvirame vandenyje. Tinka tiek spiningo žvejybai, tiek vertikaliais masalais, tereikia pasirinkti norimą žaidimo masalu taktiką. 

  „Izumi Ti Sing Blade“ yra daugiafunkcis masalas, kuris tikrai praplės jūsų laimikio asortimentą. Specialaus dizaino „Izumi Ti Sing Blade“ leidžia lengvai ir įvairiai transformuoti, keisti žaidimą plačiu diapazonu – nuo ​​aukšto iki žemo dažnio. Norėdami tai padaryti, tereikia perkelti masalo tvirtinimo tašką į vieną iš trijų angų ir pritvirtinti.

  Turi galimybę nuimti priekinį dvyšakį, o galinį po vieną jungtį tiesiog perstumti link centro, taip visi kliuviniai bus lengvai praeinami, neversdami savininko blaškytis dėl tokių nemalonių akimirkų.

  Šis gaminys yra universalus ir ne tik todėl, kad tinka bet kuriuo metų laiku, bet ir todėl, kad jį galima naudoti įvairių tipų rezervuaruose ir sugauti gerą laimikį. Tą patį galima pasakyti ir apie greitai tekančius vandenis, kur Izumi Ti Sing Blade taip pat duoda puikių rezultatų. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija