Prekių katalogas

Blizgė UV Origami Blade Flutter 13Fishing 3.5g 38mm Rapala

 • Blizgė UV Origami Blade Flutter 13Fishing 3.5g 38mm Rapala

  Kodas: 69150309
  718 
  898  Sutaupykite 180 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 718 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Origami Blade yra plona, lengva blizgė, skirta poledinei žūklei ir dėl savo ypatingo kampuoto dizaino siūbuoja į šonus ir sukuria daug judesio bei dėmesio po ledu. Dažnai raktas į sėkmę yra naudoti tai, ko žuvis dar nematė. Kažkas, kas išsiskiria, juda kitaip ir traukia akį. Origami Blade iš 13 Fishing yra būtent toks. Turi unikalią formą, šiek tiek panašia į sulankstytą popierių – iš čia ir kilo pavadinimas! Forma suteikia judėjimo modelį, nepanašų į nieką kitą. Ji plazda, plūduriuoja ir plaukia kaip maža žuvelė ir pritraukia dėmesį po ledu, o tai pasirodė beprotiškai veiksminga medžiojant ešerius, upėtakius, palijas, lydekas. Svoris 5,3g, ilgis 45mm.

 • Šią žiemą sukelkite šurmulį ant ledo naudodami Origami Blade blizgė. Šis unikalus daugiasluoksnis dizainas maksimaliai padidina veiksmą. Origami Blade padengtas aukščiausios kokybės dažais, užtikrinančiais intensyvų UV švytėjimą ir didesnį šviesos atspindėjimą. Ginkluotas itin aštriu juodo nikelio trišakiu. 

  Origami Blade yra plona, lengva blizgė, skirta poledinei žūklei ir dėl savo ypatingo kampuoto dizaino siūbuoja į šonus ir sukuria daug judesio bei dėmesio po ledu. Dažnai raktas į sėkmę yra naudoti tai, ko žuvis dar nematė. Kažkas, kas išsiskiria, juda kitaip ir traukia akį. Origami Blade iš 13 Fishing yra būtent toks. Turi unikalią formą, šiek tiek panašia į sulankstytą popierių – iš čia ir kilo pavadinimas! Forma suteikia judėjimo modelį, nepanašų į nieką kitą. Ji plazda, plūduriuoja ir plaukia kaip maža žuvelė ir pritraukia dėmesį po ledu, o tai pasirodė beprotiškai veiksminga medžiojant ešerius,upėtakius, palijas, lydekas. Žvejokite dideliais aukštais trūktelėjimais ir šiek tiek su pauzėm atleiskite. Žinoma, galima žvejoti ir paprastai, kaip atvirame vandenyje. 

  • Kampuotas paviršius padidina blizgutės blyksnį ir sklendimo amplitudę.
  • Unikalus dizainas maksimaliai padidina judesius
  • Aukščiausios kokybės UV švytėjimas ir atspindintis paviršius
  • Premium VMC juodas nikelio kabliukas