Prekių katalogas

Bio Puodas Ketaus 10L su dangčiu ir rankena špižinis

 • Bio Puodas Ketaus 10L su dangčiu ir rankena špižinis

  Kodas: 000001200710
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Bio puodas 10L špižinis, ne toksiškas.Ketaus puodas (kazanas) puikiai tinka produktams, kuriuos reikia ilgai kepti. Sienelės yra storos, nebijo įbrėžimų, neišskiria toksinių medžiagų, praktiški ir pasiruošę tarnauti jums visą gyvenimą.

 • Bio puodas 10L špižinis su dangčiu ir rankena, ne toksiškas.

  Ketaus puodas arba kitaip tariant - špyžinis kazanas su dangčiu pakabinamas

  Apvali apačia yra skirta tam, kad ugnis apimtų kuo didesnį plotą, ostoresnės sienelės todėl, kad temperatūra tolygiai pasiskirtų visame puodo plote.

  KETAUS (liaudiškai špižis ar špyžius) indai pasižymi ilgaamžiškumu – įkaitintas ketus puikiai paskirsto šilumą, atlaiko aukštą temperatūrą, todėl puikiai tinka intensyviai naudoti. Nebijo prisilietimo su kitais metalais, taip pat yra neįtikėtinai atsparus. Ketaus indai ilgai palaiko šilumą, todėl šio metalo indai puikiai tinka kepimui, troškinimui bei tirštų padažui gaminimui. Šie indai Jūsų ruošiamam maistui neleis pridegti, staigiai atšalti ar prarasti maistingąsias medžiagas. Indai, pagaminti iš 100% ketaus, gali būti naudojami visų tipų viryklėms: nuo tradicinės iki indukcinės, taip pat orkaitėse ir gamtoje ant laužo. Dėka ketaus, karštis paskirstomas vienodai ir pasiekiami geriausi gaminimo rezultatai.  Ketaus puodas (kazanas) puikiai tinka produktams, kuriuos reikia ilgai kepti. Sienelės yra storos, nebijo įbrėžimų, neišskiria toksinių medžiagų, praktiški ir pasiruošę tarnauti jums visą gyvenimą.