Prekių katalogas

Batai North Waterproof Nepralaidūs vandeniui gumuoti batai su pašiltinimu North Nekietėja ir nepraranda savo savybių net ir prie -30C.

 • Batai North Waterproof Nepralaidūs vandeniui gumuoti batai su pašiltinimu North Nekietėja ir nepraranda savo savybių net ir prie -30C.

  Kodas: 99306043-2
  8252
  11789 Sutaupykite 3537
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Puikus pasirinkimas drėgnomis ir šaltomis oro sąlygomis žvejybai, medžioklei, tiek laisvalaikiui gamtoje. Nepralaidūs vandeniui gumuoti batai su pašiltinimu North , užsegami lipdukais. Be apsaugų. Su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Bato aulai: didelio atsparumo poliamidas apdorotas teflonu, atstumiančiu vandenį. Bato padas- itin lengvo svorio vandeniui nepralaidi medžiaga pasižymi puikiomis šalčio izoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir atsparumu slydimui. Termoplastinė guma yra 30% lengvesnė ir ženkliai lankstesnė medžiaga nei PVC. Nekietėja ir nepraranda savo savybių net ir prie -30oC. Pašiltinimas: dirbtinis kailis visame bate (ir prie pirštų, ir pade) 

 • Puikus pasirinkimas drėgnomis ir šaltomis oro sąlygomis žvejybai, medžioklei, tiek laisvalaikiui gamtoje. Nepralaidūs vandeniui gumuoti batai su pašiltinimu North , užsegami lipdukais. Be apsaugų. Su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Bato aulai: didelio atsparumo poliamidas apdorotas teflonu, atstumiančiu vandenį. Bato padas- itin lengvo svorio vandeniui nepralaidi medžiaga pasižymi puikiomis šalčio izoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir atsparumu slydimui. Termoplastinė guma yra 30% lengvesnė ir ženkliai lankstesnė medžiaga nei PVC. Nekietėja ir nepraranda savo savybių net ir prie -30oC. Pašiltinimas: dirbtinis kailis visame bate (ir prie pirštų, ir pade) 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija