Prekių katalogas

Batai GORE-TEX® Chiruca LABRADOR BOA BANDELETA VIBRAM GTX Pagaminti Europoje Aukšta kokybė! Vandeniui Atsparumas 100%

 • Batai GORE-TEX® Chiruca LABRADOR BOA BANDELETA VIBRAM GTX Pagaminti Europoje Aukšta kokybė! Vandeniui Atsparumas 100%

  Kodas: 67440444
  23995 
  32495  Sutaupykite 8500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 23995 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Visoms oro sąlygoms pritaikyti  Batai GORE-TEX® Chiruca LABRADOR BOA BANDELETA VIBRAM GTX batai, su kuriais jausitės užtikrintai žvejyboje ir darganoto miesto gatvėse. GORE-TEX® membrana yra visiškai nelaidi vandeniui, bet leidžianti pėdai kvėpuoti esant bet kokioms oro sąlygoms. Chiruca LABRADOR BOA BANDELETA- Vandeniui atstumianti matinė grūdėta oda. Vandenį atstumianti danga. Perforuota bato priekinė nosis. Guminis pirštas. BOA ® Fit sistema. (Batraiščius pakeičianti vielinė sistema) Pusiau kietas vidpadis. Gore-Tex izoliuotas komforto pamušalas. Vibram® Schwarzwald guminės padas. Tinka šiek tiek nelygiam reljefui. Visiškai odiniai batai, BOA® Fit System , guminė perimetro juosta, vandeniui atspari ir kvėpuojanti Gore-Tex membrana; ir su poliuretano padu , kuris suteikia komfortą ir amortizaciją. REKOMENDUOJAME: batai medžioklei arba žvejybai ir saugiems laipiojimo maršrutams ir žygiams į gamtą Tinka nelygiam reljefui. Aukštos klasės batai iš vientisos odos, BOA® Fit System (Batraiščius pakeičianti vielinė sistema), vandeniui atspari ir kvėpuojanti Gore-Tex membrana , guminis pirštų priekinis dangtelis , pusiau standus vidpadis ir Vibram® padas , pasižymintis puikiu sukibimu ir atsparumu dilimui. Daugiafunkcis modelis rekomenduojame kas dienai, kad kojos būtų sausos ir šiltos. 

 •   Visoms oro sąlygoms pritaikyti  Batai GORE-TEX® Chiruca LABRADOR BOA BANDELETA VIBRAM GTX batai, su kuriais jausitės užtikrintai žvejyboje ir darganoto miesto gatvėse. GORE-TEX® membrana yra visiškai nelaidi vandeniui, bet leidžianti pėdai kvėpuoti esant bet kokioms oro sąlygoms. Chiruca LABRADOR BOA BANDELETA- Vandeniui atstumianti matinė grūdėta oda. Vandenį atstumianti danga. Perforuota bato priekinė nosis. Guminis pirštas. BOA ® Fit sistema. (Batraiščius pakeičianti vielinė sistema) Pusiau kietas vidpadis. Gore-Tex izoliuotas komforto pamušalas. Vibram® Schwarzwald guminės padas. Tinka šiek tiek nelygiam reljefui. Visiškai odiniai batai, BOA® Fit System , guminė perimetro juosta, vandeniui atspari ir kvėpuojanti Gore-Tex membrana; ir su poliuretano padu , kuris suteikia komfortą ir amortizaciją. Svoris 650 gramų Gore-Tex membrana sudaryta iš daugybės mikroporų, kurių viename kvadratiniame centimetre yra daugiau nei milijardas. Šios poros yra maždaug 20 000 kartų mažesnės negu vandens lašas, bet 700 kartų didesnės negu drėgmės garų molekulė. Šios ypatingos sandaros dėka vandens lašeliai neprasiskverbia per Gore-Tex membraną, o drėgmė (prakaitas) lengvai išgarinama. Batai yra neperšlampanti, „kvėpuojantys“. Batai yra su Vibram Hunting padu. Šis padas užtikrina maksimalų sukibimą, stabilumą ir amortizaciją, patvarumą ir atsparumą temperatūros pokyčiams. Pagaminta Europoje, made in EU https://cazachiruca.com/

  • Vandeniui atstumianti grūdėta oda.
  • Vandenį atstumiantis Cordura ® .
  • BOA ® Fit sistema. (Batraiščius pakeičianti vielinė sistema)
  • Guminė perimetro juosta.
  • Gore-Tex Performance Comfort pamušalas.
  • NG Xtra dvigubo tankio poliuretano padas.
  • Svoris: 650 gramų (vidutinis svorio poros numeris 42)

  • PASTABA: Reikia pirkti vienu dydžių didesnius batus 
  • Batų dydžių lentelė:

  EUROPE

   USA (EE.UU.)

  UNITED KINGDOM (UK) CM
  40 7,5 7 27,5
  41 8 8 28
  42 9 9 28,5
  43 10 9,5 29
  44 11 10 30
  45 11,5 10,5 30,5
  46 12 11 31
  47 13 12

  32

                    REKOMENDUOJAME: batai medžioklei arba žvejybai ir saugiems laipiojimo maršrutams ir žygiams į gamtą Tinka nelygiam reljefui. Aukštos klasės batai iš vientisos odos, BOA® Fit System (Batraiščius pakeičianti vielinė sistema), vandeniui atspari ir kvėpuojanti Gore-Tex membrana , guminis pirštų priekinis dangtelis , pusiau standus vidpadis ir Vibram® padas , pasižymintis puikiu sukibimu ir atsparumu dilimui. Daugiafunkcis modelis rekomenduojame kas dienai, kad kojos būtų sausos ir šiltos.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija