Prekių katalogas

Avižadrebis UV-Efektu (Keičia Spalvą nuo Saulės) Riperiai Tasty Krevetės Skonio

 • Avižadrebis UV-Efektu (Keičia Spalvą nuo Saulės) Riperiai Tasty Krevetės Skonio

  Kodas: 155320002
  889 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 4 vnt.
  Pirkdami galite gauti 889 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Tipas:Avižadrebis  plaukiojantis, UV aktyvus. Kvapas: krevečių aromatas. Ilgis 4cm, 10Vnt. TASTY GUMS – valgomi guminukai žuvims, aplinkai nekenksmingi plastikiniai masalai – su kvapiosiomis medžiagomis. Gaminant visas TASTY GUMS, naudojama TPR medžiaga (be plastifikatorių). Ši medžiaga yra labai tvirta ir elastinga, todėl masalas yra labai realus. 

 • Tipas: Avižadrebis  plaukiojantis, UV aktyvus. Kvapas: krevečių aromatas. Ilgis 4cm, 10Vnt.


  TASTY GUMS – Avižadrebis  valgomi guminukai žuvims, aplinkai nekenksmingi plastikiniai masalai – su kvapiosiomis medžiagomis. Gaminant visas TASTY GUMS, naudojama TPR medžiaga (be plastifikatorių). Ši medžiaga yra labai tvirta ir elastinga, todėl masalas yra labai realus.


  Kvapas: visi plastikiniai masalai TASTY GUMS gaminių serijoje turi naturalius, kiekvienai rūšiai skirtingus kvapus. Kvapas patenka į medžiagą ir suteikia jam ilgalaikį poveikį. „TASTY GUMS“ riperiais galima žvejoti, naudojant mažus kabliukus „Cheburashka“, klasikinė „Sbirolino“ žūklė arba ultra lite galvakabliais. Labai geras masalas upėtakiams, ešeriams, šapalams, meknėms, salačiams, karpiams ir karosams bei lynams. Visi TASTY GUMS plastikiniai masalai yra supakuoti į praktišką uždaromą indą. Tai išsaugo kvapą ir skonį ilga laika.

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija