Prekių katalogas

Aukštos kokybės Klipsai jūriniai su svareliais trolling 2vnt 28g/42g/56g/84g/112g

 • Aukštos kokybės Klipsai jūriniai su svareliais trolling 2vnt 28g/42g/56g/84g/112g

  Kodas: 158557028
  1511 
  1889  Sutaupykite 378 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 14 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1511 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Užspaudžiamas „Trolling Sinker“ Naudodamas šį „Snap-on Trolling Sinker“ ir jo greito keitimo mechanizmą, galite greitai prisitaikyti prie sąlygų ir gylio. Tai veikia taip: apverskite spyną, įdėkite valą į vidų, padėkite masalą norimame gylyje ir uždarykite spyną - greitai ir paprastai! klipsas +28g svarelis.2vnt/SB- supakuota. Minkštas klipso užspaudėjas, nežaloja valo ir lengvai užsisega ir atsisega. Labai patogus troling žūklėje Lašišoms.

 • Užspaudžiamas „Trolling Sinker“ Naudodamas šį „Snap-on Trolling Sinker“ ir jo greito keitimo mechanizmą, galite greitai prisitaikyti prie sąlygų ir gylio. Tai veikia taip: apverskite spyną, įdėkite valą į vidų, padėkite masalą norimame gylyje ir uždarykite spyną - greitai ir paprastai! klipsas +28g svarelis.2vnt/SB- supakuota. Minkštas klipso užspaudėjas, nežaloja valo ir lengvai užsisega ir atsisega. Labai patogus troling žūklėje Lašišoms.

  Svareliai padegti gumuita danga ir nuspalvinti pagal svori, kad lengviau atskirti ir nesusimaišyti meškeriojant, labai patogu greitai keisti pažvelgus kurios spalvos jums reikia.

  Snap-on Trolling Sinker With this encased Snap-on Trolling Sinker and its quickchange mechanism, you can swiftly adjust to conditions and depths. It works like this: Flip open the lock, place the line inside, position the bait at the desired depth and close the lock - fast and simple! 2 ea./SB-packagaed.

  Svoriai : Klipsas jūrinis 28g trolling 2vnt Spalva svarelio Geltona

  Svoriai : Klipsas jūrinis 42g trolling 2vnt Spalva svarelio Raudona

  Svoriai : Klipsas jūrinis 56g trolling 2vnt Spalva svarelio Mėlyna

  Svoriai : Klipsas jūrinis 84g trolling 2vnt Spalva svarelio Žalia

  Svoriai : Klipsas jūrinis 112g trolling 2vnt Spalva svarelio Juoda

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija