Prekių katalogas

Aquasure Camping Repair Kit Remonto komplektas

 • Aquasure Camping Repair Kit Remonto komplektas

  Kodas: 700120013
  3036 
  3795  Sutaupykite 759 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 3036 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Į šį patogų rinkinį įeina 19 būtiniausių remonto reikmenų, skirtų užtaisyti skylutes / įdegusias skyles, sandarinti nesandarias siūles, pataisyti suplyšusį tinklelį, pakeisti sulūžusias dalis ir dar daugiau. Dar niekada nebuvo taip paprasta patiems taisyti įrangą užmiestyje ar namuose. Pridėkite šį rinkinį į savo pakuočių sąrašą ir drąsiai leiskitės į gamtą, pasiruošę išspręsti dažniausiai pasitaikančius įrangos gedimus stovyklavimo ar turizmo kelionėje. 

 • Nekentėkite dar vienos bemiegės nakties stovykloje ant plokščios oro lovos. Pataisykite ją naudodami Tenacious Tape Camp remonto rinkinį. Į šį patogų rinkinį įeina 19 būtiniausių remonto reikmenų, skirtų užtaisyti skylutes / įdegusias skyles, sandarinti nesandarias siūles, pataisyti suplyšusį tinklelį, pakeisti sulūžusias dalis ir dar daugiau. Dar niekada nebuvo taip paprasta patiems taisyti įrangą užmiestyje ar namuose. Pridėkite šį rinkinį į savo pakuočių sąrašą ir drąsiai leiskitės į gamtą, pasiruošę išspręsti dažniausiai pasitaikančius įrangos gedimus stovyklavimo ar turizmo kelionėje. 

  Nulupkite ir priklijuokite – greitai pataisykite palapines, hamakus, miegmaišius, striukes ir kt. naudodami Tenacious Tape pleistrus; jie yra plaunami ir atsparūs vandeniui.
  Daugiafunkcis – naudokite „Seam Grip WP“ klijus, kad užsandarintumėte beveik viską, įskaitant stovyklavietes, palapinių siūles ir besiplečiančius batų padus; jis yra atsparus vandeniui ir nuolat jungiasi su audiniais
  Suderinamas – Pakeiskite sulūžusią kuprinės sagtį, laido užraktą ar amortizatorių lauke.
  Lengvas – sveriantis mažiau nei 3 uncijos, šis rinkinys lengvai supakuojamas ir puikiai tinka bet kokiam kuprinės reikmenų sąrašui.
  Rinkinį sudaro: 4 skaidrūs Tenacious Tape pleistrai (7,6 cm apvalūs), 2 juodi nailoniniai Tenacious Tape pleistrai (7,6 cm), sandariklis „Seam Grip WP“ (7 g), aplikatoriaus šepetėlis, spirito servetėlės valymui, termoklijai, sutempėjai, 25 mm dvigubas sagtis, 2 m elastine virvutė ir instrukcija.